Pathfinder RPG 2E Player Core
Pathfinder Player Core predstavuje nový vstupný bod do 2.edície hry na hrdinov Pathfinder so všetkým, čo hráč potrebuje. Vyberte si z ôsmich pôvodov, ôsmich kompletných tried postáv a stoviek čŕt a kúziel, aby ste si vytvorili jedinečné postavy na smrteľné dobrodružstvá vo svete sužovanom mágiou a zlom! Tento 464-stranový zväzok v pevnej väzbe je definitívnym zdrojom pravidiel pre všetkých hráčov 2.edície Pathfinder! Pathfinder Player Core je prvá hlavná kniha plne remastrovaných pravidiel 2.edície Pathfinder. Tieto pravidlá sú kompatibilné s predchádzajúcimi knihami pravidiel Pathfinder 2.edície a zahŕňajú opravy chýb a aktualizácie pravidiel a niektoré z najlepších doplnkov z neskorších kníh do nových, ľahšie prístupných častí inšpirovanými dlhoročnou spätnou väzbou hráčov. Spolu s GM Core, Monster Core a Player Core 2 tieto knihy poskytujú nový základ pre budúcnosť stolného hrania! Pathfinder Player Core obsahuje: Ľahšie učenie sa inšpirované spätnou väzbu z Beginner Box a Core Rulebook a zjednodušená navigácia.Kompletné pravidlá tvorby postavy s výberom vášho pôvodu, histórie a povolania ako bard, klerik, druid, bojovník, hraničiar, darebák, čarodejnica a čarodejník. Medzi základné možnosti pôvodu patrí človek, trpaslík, elf, škriatok, goblin, polovnik, leshy a ork!Horda možností, ktoré vám umožňujú prispôsobiť si postavu, vrátane všestranných dedičstiev, ako je meňavec a nefilim, zručnosti, črty a stovky kúziel (vrátane desiatok nových), vďaka ktorým bude Vaša originálna postava nielen vo Vašej fantázii, ale aj na papieri.Všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste mohli začať hrať, s radami, ako preskúmať svet a tipmi, ako prežiť nebezpečné stretnutia s hrôzostrašnými nepriateľmi.Úvod do sveta Lost Omens, aby sa Vaša postava mohla stať súčasťou vzrušujúceho a rozmanitého sveta!Pravidlá a nástroje na rozvoj vašej postavy od čerstvého dobrodruha, ktorý je pripravený postaviť sa svetu, až po veterána, ovládajúceho mocnú mágiu, ktorá dokáže meniť realitu!Plne integrované opravy pravidiel z prvých 4 rokov 2.edície Pathfinder, vrátane úprav čarodejnice, rozšírených možností pre každé povolanie, zjednodušené kúzla, nové vybavenie a ďalšie!Toto je prvý produkt Pathfinder publikovaný pod novou licenciou Open RPG Creative (ORC), ktorá dáva hráčom a herným majstrom ešte väčšiu slobodu pri vytváraní vlastných výtvorov založených na 2.edícii Pathfinder.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
4-6 hráčov
Jazyk hry:
56,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Pathfinder Player Core predstavuje nový vstupný bod do 2.edície hry na hrdinov Pathfinder so všetkým, čo hráč potrebuje. Vyberte si z ôsmich pôvodov, ôsmich kompletných tried postáv a stoviek čŕt a kúziel, aby ste si vytvorili jedinečné postavy na smrteľné dobrodružstvá vo svete sužovanom mágiou a zlom! Tento 464-stranový zväzok v pevnej väzbe je definitívnym zdrojom pravidiel pre všetkých hráčov 2.edície Pathfinder!

Pathfinder Player Core je prvá hlavná kniha plne remastrovaných pravidiel 2.edície Pathfinder. Tieto pravidlá sú kompatibilné s predchádzajúcimi knihami pravidiel Pathfinder 2.edície a zahŕňajú opravy chýb a aktualizácie pravidiel a niektoré z najlepších doplnkov z neskorších kníh do nových, ľahšie prístupných častí inšpirovanými dlhoročnou spätnou väzbou hráčov. Spolu s GM Core, Monster Core a Player Core 2 tieto knihy poskytujú nový základ pre budúcnosť stolného hrania!

Pathfinder Player Core obsahuje:

Ľahšie učenie sa inšpirované spätnou väzbu z Beginner Box a Core Rulebook a zjednodušená navigácia.
Kompletné pravidlá tvorby postavy s výberom vášho pôvodu, histórie a povolania ako bard, klerik, druid, bojovník, hraničiar, darebák, čarodejnica a čarodejník. Medzi základné možnosti pôvodu patrí človek, trpaslík, elf, škriatok, goblin, polovnik, leshy a ork!
Horda možností, ktoré vám umožňujú prispôsobiť si postavu, vrátane všestranných dedičstiev, ako je meňavec a nefilim, zručnosti, črty a stovky kúziel (vrátane desiatok nových), vďaka ktorým bude Vaša originálna postava nielen vo Vašej fantázii, ale aj na papieri.
Všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste mohli začať hrať, s radami, ako preskúmať svet a tipmi, ako prežiť nebezpečné stretnutia s hrôzostrašnými nepriateľmi.
Úvod do sveta Lost Omens, aby sa Vaša postava mohla stať súčasťou vzrušujúceho a rozmanitého sveta!
Pravidlá a nástroje na rozvoj vašej postavy od čerstvého dobrodruha, ktorý je pripravený postaviť sa svetu, až po veterána, ovládajúceho mocnú mágiu, ktorá dokáže meniť realitu!
Plne integrované opravy pravidiel z prvých 4 rokov 2.edície Pathfinder, vrátane úprav čarodejnice, rozšírených možností pre každé povolanie, zjednodušené kúzla, nové vybavenie a ďalšie!
Toto je prvý produkt Pathfinder publikovaný pod novou licenciou Open RPG Creative (ORC), ktorá dáva hráčom a herným majstrom ešte väčšiu slobodu pri vytváraní vlastných výtvorov založených na 2.edícii Pathfinder.

Parametre:
Počet hráčov:
4-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
L.Bonner,J.Bulmahn,S.Radney-MacFarland,M.Seifter
Rok vydania:
2023
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
4,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje