Pathfinder RPG 2E Beginner Box
Urobte prvý krok do úžasného sveta fantasy dobrodružstiev! Pathfinder Beginner Box obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste sa naučili základné pravidlá 2. edície hry na hrdinov Pathfinder, vrátane pravidiel pre generovanie postáv, úvodného dobrodružstva, pokynov na zostavenie vlastnej kampane, hárkov postáv, plnofarebnej mapy, kartónov postáv a kociek. Tento set je ideálnym úvodom do hry Pathfinder Roleplaying Game, ktorá vedie k celoživotným dobrodružstvám! Budete odvážny bojovník, ktorý sa rúti do boja po hlave, alebo prefíkaný darebák, ktorý sa potichu pohybuje a útočí na nepriateľov z tieňov? Možno z Vás bude skúsený kúzelník ovládajúci neuveriteľne mocné múdry a zbožný duchovný, ktorý naslúcha svojmu božstvu a snaží sa svet formovať k lepšiemu. Všetko je na vás!
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
39,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Urobte prvý krok do úžasného sveta fantasy dobrodružstiev!

Pathfinder Beginner Box obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste sa naučili základné pravidlá 2. edície hry na hrdinov Pathfinder, vrátane pravidiel pre generovanie postáv, úvodného dobrodružstva, pokynov na zostavenie vlastnej kampane, hárkov postáv, plnofarebnej mapy, kartónov postáv a kociek.

Tento set je ideálnym úvodom do hry Pathfinder Roleplaying Game, ktorá vedie k celoživotným dobrodružstvám!

Budete odvážny bojovník, ktorý sa rúti do boja po hlave, alebo prefíkaný darebák, ktorý sa potichu pohybuje a útočí na nepriateľov z tieňov? Možno z Vás bude skúsený kúzelník ovládajúci neuveriteľne mocné múdry a zbožný duchovný, ktorý naslúcha svojmu božstvu a snaží sa svet formovať k lepšiemu. Všetko je na vás!

Obsah hry:

80-stranová príručka pre hrdinov, vrátane pravidiel pre generovanie postavy, sólo dobrodružstvo, zručnosti, kúzla a vybavenie.
96-stranová príručka pre pánov jaskýň, ktorá obsahuje úvodné dobrodružstvo, viac ako 20-strán príšer, pravidlá pre budovanie vlastného dobrodružstva a magické predmety.
4 predpripravené postavy, s ktorými sa môžete vrhnúť priamo do akcie a 4 prázdne hárky postáv, ak si chcete vytvoriť vlastného hrdinu.
Viac ako 100 kartónových postáv a príšer pre použitie na plnofarebnej obojstrannej mape dobrodružstva.
4 herné referenčné karty, ktoré pomôžu začínajúcim hráčom zapamätať si svoje možnosti.
Kompletná sada viac-stenných kociek vrátane d20, d12, d10, d8, d6 a d4.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje