Pathfinder RPG 2E GM Core Rulebook
Popustite uzdu svojej fantázii a vytvorte svety a príbehy s novým Pathfinder GM Core pre 2.edíciu hru na hrdiny Pathfinder. Táto komplexná 336-stranová príručka pravidiel v pevnej väzbe dáva pánom jaskyne všetko, čo potrebujú na vytvorenie napínavých príbehov o dobrodružstve, od preskúmavania podzemia na jedno sedenie až po zložité epické kampane trvajúce roky. Na týchto stránkach nájdete jasné pokyny na vytváranie nových nebezpečenstiev a príšer, nástroje na navrhovanie náročných, vyvážených stretnutí a pravidlá odmeňovania postáv za výzvy, ktoré im pripravíte! Pathfinder GM Core tiež obsahuje "dračiu" hromadu magických predmetov a pokladov, od jednoduchých liečivých elixírov až po magické zbrane a brnenia a legendárne artefakty, vrátane desiatok úplne nových predmetov! Pathfinder GM Core je druhá hlavná kniha pravidiel pre plne remasterovanú 2.edíciu hry na hrdinov Pathfinder. Tieto pravidlá sú kompatibilné s predchádzajúcimi knihami pravidiel 2.edície Pathfinder a zahŕňajú opravy chýb a aktualizácie pravidiel a niektoré z najlepších doplnkov z neskorších kníh do nových, ľahšie prístupných častí inšpirovanými dlhoročnou spätnou väzbou hráčov. Spolu s Player Core, Monster Core a Player Core 2 tieto knihy poskytujú nový základ pre budúcnosť stolného hrania! Pathfinder GM Core obsahuje: Pravidlá pre 2.edíciu hry na hrdinov Pathfinder vrátane pokynov na vytváranie obtiažnych stretnutí, určovanie ne/úspechu a rozdávanie odmien.Rady, ktorých cieľom je urobiť z vás neuveriteľného pána jaskyne, spolu s nástrojmi, ktoré všetkým pri vašom stole zabezpečia príjemný zážitok.Pokyny, ktoré vám pomôžu vytvoriť si vlastný obsah, od kampaní a dobrodružstiev až po nebezpečenstvá a príšery.Podsystémy pravidiel, ktoré vám pomôžu zvládnuť širokú škálu herných situácií, vrátane pravidiel pre naháňačky, súboje, výskum, infiltráciu a mnohé ďalšie!Sprievodca svetom Lost Omens s náhľadom do niekoľkých dôležitých oblastí, prierez národov a kultúr sveta a náhľadom, čo sa skrýva za závojom vesmíru!Plne integrované errata z prvých 4 rokov 2.edície Pathfinder, vrátane vylepšení kúzelných palíc a talizmanov a úplne nových magických predmetov najvyšších úrovní!Publikované pod novou licenciou Open RPG Creative (ORC), ktorá dáva hráčom a herným majstrom ešte väčšiu slobodu pri vytváraní vlastných výtvorov založených na Pathfinder 2.edícia.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
4-6 hráčov
Jazyk hry:
56,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Popustite uzdu svojej fantázii a vytvorte svety a príbehy s novým Pathfinder GM Core pre 2.edíciu hru na hrdiny Pathfinder. Táto komplexná 336-stranová príručka pravidiel v pevnej väzbe dáva pánom jaskyne všetko, čo potrebujú na vytvorenie napínavých príbehov o dobrodružstve, od preskúmavania podzemia na jedno sedenie až po zložité epické kampane trvajúce roky. Na týchto stránkach nájdete jasné pokyny na vytváranie nových nebezpečenstiev a príšer, nástroje na navrhovanie náročných, vyvážených stretnutí a pravidlá odmeňovania postáv za výzvy, ktoré im pripravíte! Pathfinder GM Core tiež obsahuje "dračiu" hromadu magických predmetov a pokladov, od jednoduchých liečivých elixírov až po magické zbrane a brnenia a legendárne artefakty, vrátane desiatok úplne nových predmetov!

Pathfinder GM Core je druhá hlavná kniha pravidiel pre plne remasterovanú 2.edíciu hry na hrdinov Pathfinder. Tieto pravidlá sú kompatibilné s predchádzajúcimi knihami pravidiel 2.edície Pathfinder a zahŕňajú opravy chýb a aktualizácie pravidiel a niektoré z najlepších doplnkov z neskorších kníh do nových, ľahšie prístupných častí inšpirovanými dlhoročnou spätnou väzbou hráčov. Spolu s Player Core, Monster Core a Player Core 2 tieto knihy poskytujú nový základ pre budúcnosť stolného hrania!

Pathfinder GM Core obsahuje:

Pravidlá pre 2.edíciu hry na hrdinov Pathfinder vrátane pokynov na vytváranie obtiažnych stretnutí, určovanie ne/úspechu a rozdávanie odmien.
Rady, ktorých cieľom je urobiť z vás neuveriteľného pána jaskyne, spolu s nástrojmi, ktoré všetkým pri vašom stole zabezpečia príjemný zážitok.
Pokyny, ktoré vám pomôžu vytvoriť si vlastný obsah, od kampaní a dobrodružstiev až po nebezpečenstvá a príšery.
Podsystémy pravidiel, ktoré vám pomôžu zvládnuť širokú škálu herných situácií, vrátane pravidiel pre naháňačky, súboje, výskum, infiltráciu a mnohé ďalšie!
Sprievodca svetom Lost Omens s náhľadom do niekoľkých dôležitých oblastí, prierez národov a kultúr sveta a náhľadom, čo sa skrýva za závojom vesmíru!
Plne integrované errata z prvých 4 rokov 2.edície Pathfinder, vrátane vylepšení kúzelných palíc a talizmanov a úplne nových magických predmetov najvyšších úrovní!
Publikované pod novou licenciou Open RPG Creative (ORC), ktorá dáva hráčom a herným majstrom ešte väčšiu slobodu pri vytváraní vlastných výtvorov založených na Pathfinder 2.edícia.

Parametre:
Počet hráčov:
4-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Logan Bonner, Mark Seifter
Rok vydania:
2023
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
4,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje