Pathfinder RPG 2E Bestiary 2
Kniha je doplnok pre 2. edíciu hry na hrdinov Pathfinder. Táto 320-stranová kniha pravidiel v pevnej väzbe, obsahuje viac ako 350 klasických, či úplne nových príšer a výrazne tak rozširuje nepriateľov nájdených v beštiári Pathfinder. Od klasických tvorov - ako plazoľudia a jabberwock(okrídlená chiméra s telom draka, rybou hlavou, hmyzími tykadlami), obľúbených - ako sú prví draci alebo diabol Sandpointu, až po úplne nové hrozby, ktoré určite otestujú aj tých najodvážnejších hrdinov. Tento súbor príšer, je navrhnutý tak, aby bol výzvou pre postavy akejkoľvek úrovne.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
52,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kniha je doplnok pre 2. edíciu hry na hrdinov Pathfinder.

Táto 320-stranová kniha pravidiel v pevnej väzbe, obsahuje viac ako 350 klasických, či úplne nových príšer a výrazne tak rozširuje nepriateľov nájdených v beštiári Pathfinder. Od klasických tvorov - ako plazoľudia a jabberwock(okrídlená chiméra s telom draka, rybou hlavou, hmyzími tykadlami), obľúbených - ako sú prví draci alebo diabol Sandpointu, až po úplne nové hrozby, ktoré určite otestujú aj tých najodvážnejších hrdinov. Tento súbor príšer, je navrhnutý tak, aby bol výzvou pre postavy akejkoľvek úrovne.

Obsah hry:

Viac ako 350 príšer z mytológie, klasických žánrov z viac ako desaťročia hry na hrdinov Pathfinder s množstvom nových príšer! Nádherné plnofarebné ilustrácie takmer na každej strane!

Podrobné zoznamy príšer zoradené podľa úrovne, typu a vzácnosti, ktoré vám pomôžu nájsť to správne monštrum pre každú situáciu!


Univerzálne pravidlá monštier zjednodušujú špeciálne útoky, obranu a vlastnosti, ako je uchopenie, prehltnutie hrdinu a regenerácia.


Podrobné bočné panely ponúkajú dodatočné informácie o ešte väčšom počte najobľúbenejších monštruóznych priateľov, či nepriateľov.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
4,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje