Pathfinder RPG 2E Core Rulebook
Tento komplexný 640-stranový sprievodca pravidlami druhej edície hry na hrdinov Pathfinder poskytuje všetko, čo potrebujete, aby ste sa vydali do sveta neobmedzeného fantasy dobrodružstva! Vyberte si z predkov, ako sú elfovia, ľudia a škriatkovia, a triedy ako alchymista, bojovník a čarodejník, aby ste si vytvorili skutočne vlastného hrdinu, ktorý sa stane legendou! Nové pravidlá Pathfinder sa dajú ľahšie naučiť a hrať rýchlejšie a ponúkajú hlbšie prispôsobenie ako kedykoľvek predtým! Tento nepostrádateľný zväzok obsahuje základné pravidlá pre hráčov a herných majstrov a je vaším prvým krokom na hrdinskej novej ceste! Kniha základných pravidiel Pathfinder obsahuje: Viac ako 600 strán herných pravidiel, rád, možností postáv, pokladov a ďalších pre hráčov ako aj pánov jaskyne. Šesť hrdinských predkov postáv hráčov, vrátane elfa, trpaslíka, gnóma, škriatka, polčloviečik a človeka, s alternatívnych dedičstiev pre pol elfa a poloorka. Viac ako 30 možných minulostí hrdinov, ako sú barman, vojak alebo učeň, aby ste sa mohli ešte viac ponoriť do príbehu svojho hrdinu. Dvanásť tried postáv, vrátane alchymistu, barbara, barda, šampióna, klerika, druida, bojovníka, mnícha, hraničiara, tuláka, čarodejníka a kúzelníka! Stovky a stovky kúziel, možností triedy a ďalších vzrušujúcich schopností, ktoré vám pomôžu prispôsobiť vašu postavu tak, aby sa stala hrdinom, akého si predstavujete! Zjednodušené a prepracované pravidlá, ktoré pomôžu novým hráčom pri učení sa pravidiel a zároveň poskytujú hĺbku možností postavy a taktík, ktoré definovali Pathfinder od jeho začiatkov! Napísal: Logan Bonner, Jason Bulmahn, Stephen Radney-MacFarland a Mark Seifter
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
59,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Tento komplexný 640-stranový sprievodca pravidlami druhej edície hry na hrdinov Pathfinder poskytuje všetko, čo potrebujete, aby ste sa vydali do sveta neobmedzeného fantasy dobrodružstva!

Vyberte si z predkov, ako sú elfovia, ľudia a škriatkovia, a triedy ako alchymista, bojovník a čarodejník, aby ste si vytvorili skutočne vlastného hrdinu, ktorý sa stane legendou! Nové pravidlá Pathfinder sa dajú ľahšie naučiť a hrať rýchlejšie a ponúkajú hlbšie prispôsobenie ako kedykoľvek predtým! Tento nepostrádateľný zväzok obsahuje základné pravidlá pre hráčov a herných majstrov a je vaším prvým krokom na hrdinskej novej ceste!

Kniha základných pravidiel Pathfinder obsahuje:

Viac ako 600 strán herných pravidiel, rád, možností postáv, pokladov a ďalších pre hráčov ako aj pánov jaskyne.

Šesť hrdinských predkov postáv hráčov, vrátane elfa, trpaslíka, gnóma, škriatka, polčloviečik a človeka, s alternatívnych dedičstiev pre pol elfa a poloorka.

Viac ako 30 možných minulostí hrdinov, ako sú barman, vojak alebo učeň, aby ste sa mohli ešte viac ponoriť do príbehu svojho hrdinu.

Dvanásť tried postáv, vrátane alchymistu, barbara, barda, šampióna, klerika, druida, bojovníka, mnícha, hraničiara, tuláka, čarodejníka a kúzelníka!

Stovky a stovky kúziel, možností triedy a ďalších vzrušujúcich schopností, ktoré vám pomôžu prispôsobiť vašu postavu tak, aby sa stala hrdinom, akého si predstavujete!

Zjednodušené a prepracované pravidlá, ktoré pomôžu novým hráčom pri učení sa pravidiel a zároveň poskytujú hĺbku možností postavy a taktík, ktoré definovali Pathfinder od jeho začiatkov!

Napísal: Logan Bonner, Jason Bulmahn, Stephen Radney-MacFarland a Mark Seifter

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje