Kraken zuří!
Hra Kraken zuří! vás vezme na výlet po siedmych moriach, kde budete so svojou pirátskou posádkou bojovať proti bájnemu morskému netvorovi! Kraken opustil hlbiny a vy ste sa mu priplietli do cesty. Nezostáva vám teda nič iné, než spolupracovať, poraziť ho a zabrániť mu tak zničiť vašu loď. Túto kooperatívnú hru si zahrajú 1-4 hráči. Nabrúste šable, nabite bambitky a delá a porazte krakena! Zvolte si svojho piráta a umiestnite ho na loď. V jednotlivých kolách najprv útočí kraken – pomocou kociek sa určí smer a počet jeho útokov. Následne sa hráči podľa toho, ako sú chápadlá blízko k lodi, pokúsia pomocou akčných kariet (a vďaka šabliam, pištoliam a delám) odraziť netvorove chápadlá. Ak budete krakena hnevať dostatočne dlho, príde zaútočiť osobne. Po štyroch úspešných odrazeniach krakena vyhrávate, ak však dovtedy monštrum urobí do lode veľa dier, potopíte sa a hra pre vás končí neúspechom.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
25 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
33,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hra Kraken zuří! vás vezme na výlet po siedmych moriach, kde budete so svojou pirátskou posádkou bojovať proti bájnemu morskému netvorovi! Kraken opustil hlbiny a vy ste sa mu priplietli do cesty. Nezostáva vám teda nič iné, než spolupracovať, poraziť ho a zabrániť mu tak zničiť vašu loď. Túto kooperatívnú hru si zahrajú 1-4 hráči. Nabrúste šable, nabite bambitky a delá a porazte krakena!

Zvolte si svojho piráta a umiestnite ho na loď. V jednotlivých kolách najprv útočí kraken – pomocou kociek sa určí smer a počet jeho útokov. Následne sa hráči podľa toho, ako sú chápadlá blízko k lodi, pokúsia pomocou akčných kariet (a vďaka šabliam, pištoliam a delám) odraziť netvorove chápadlá.

Ak budete krakena hnevať dostatočne dlho, príde zaútočiť osobne. Po štyroch úspešných odrazeniach krakena vyhrávate, ak však dovtedy monštrum urobí do lode veľa dier, potopíte sa a hra pre vás končí neúspechom.

Obsah hry:

herný plán s loďou
doska sledovania Krakena
figúrka Krakena
8 figúriek chápadiel
40 akčných kariet
4 prehľadové karty
6 kociek Krakena
4 figúrky pirátov
8 dielikov lodného zábradlia
4 žetóny s dierou
3 žetóny útoku Krakena
4 žetony vírov
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
25 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Antoine Bauza, Esteban Bauza
Rok vydania:
2023
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
15,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje