Krásne hry za babku - sťahovavé iHRYsko

Celé mesiace pracujeme na prípravách nového krásneho iHRYska v Bratislave - otvoríme ho v septembri. Čoskoro sa o ňom dozviete viac, zatiaľ iba kratúčko - bude rovnako dobre dostupné a s ešte lepším parkovaním a mnohými možnosťami (ako napríklad každý deň otvorená herňa bude mať 200 m2). iHRYsko na Trenčianskej ostáva, ale zmenší sa do pôvodnej malinkej podoby chutnej predajne a chutnej herne.

Z dôvodu presunu sme pripravili dvojnásobnú príležitosť dostať sa k pekným hrám za dobré ceny. Akcie pobežia do konca augusta!

Prvou je ponuka hier v zľave / akciových hier (zľavy aj 30% - 50%) - stačí aby ste klikli na kategóriu a môžete sa prechádzať ponukou. Ide o hry, ktoré ostali nepovšimnuté nejaké obdobie a preto ich radi predáme lacnejšie (a zároveň nám to pomáha s ich (ne)sťahovaním). Často ide o posledné kusy, ak sa vám niečo zapáči, neváhajte!

Druhou príležitosťou potešíme najmä Bratislavu a okolie - ponúkame osvojenie si hier z bratislavskej herne. Hry, ktoré tvoria základ našej HRYžnice, s nami samozrejme poputujú do novej herne a už sú zbalené na presun. Ale je množstvo hier, ktoré sa už bežne nepredávajú a v herni neboli na stoly vyťahované tak často. Budeme radi, ak sa dostanú do domovov, kde budú hrávané. Nacenili sme ich v pár jednoduchých kategóriách (2, 3, 5, 10 a 15 eur) a aj tam môžete skúsiť do nás žďuchnúť, ak by sa vám zdala spravodlivá iná cena.

Ponuka týchto hier bude dostupná v bratislavskej herni na Trenčianskej a aj keď bude priebežne jemne dopĺňaná, kto prv príde, ten sa prv teší. Odporúčame vyhradiť si čas, aby ste si hry, ktoré vás zaujmú, vedeli na mieste skontrolovať (keďže ide o hrané, používané hry, nevieme ručiť za ich kompletnosť).

A ako bonus je pridaná ponuka cudzojazyčných vydaní hier z Queen Games (hry v kórejčine, maďarské, severské, nemecké, poľské či iné roztodivné variácie) - jedná sa však najmä o hry jazykovo nezávislé, takže sa budete môcť tešiť z peknej hry s frajerskou krabicou.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje