Kreus
Pracujte spolu, aby ste splnili prísľub nového ideálneho sveta, ktorý bude hodný bohov! Byť synom boha nebolo nikdy jednoduché, zvlášť, keď vaším otcom je Uranus. Váš otec vždy veril v silu vojny a násilia, vy však máte šancu ukázať mu mierumilovnejšiu cestu. Teraz sa pretekáte s časom, aby ste vytvorili planétu založenú na mieri a láske a dokázali tak Uránovi, že sa dá žiť aj vaším spôsobom. So spoluhráčmi Titanmi sa spoločne budete snažiť postaviť štyri úrovne planéty vykladaním kariet Prírody a Elementov. Komunikácia je obmedzená, ale môžete minúť žetóny energie, aby ste čo najlepšie naplánovali svoj ťah. Šťastie a osud vás bude viesť na vašej ceste, ale jedno je isté... žiadne dve hry nebudú rovnaké! Kreus je graficky krásne spracovaná hra o dedukcii a dôvere vo vašich spoluhráčov. Podarí sa vám spoločnými silami a s použitím tých správnych kariet v správny čas vytvoriť mierumilovný svet, ktorý nie len že prežije ale bude aj prekvitať?
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
26,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pracujte spolu, aby ste splnili prísľub nového ideálneho sveta, ktorý bude hodný bohov!

Byť synom boha nebolo nikdy jednoduché, zvlášť, keď vaším otcom je Uranus. Váš otec vždy veril v silu vojny a násilia, vy však máte šancu ukázať mu mierumilovnejšiu cestu. Teraz sa pretekáte s časom, aby ste vytvorili planétu založenú na mieri a láske a dokázali tak Uránovi, že sa dá žiť aj vaším spôsobom. So spoluhráčmi Titanmi sa spoločne budete snažiť postaviť štyri úrovne planéty vykladaním kariet Prírody a Elementov. Komunikácia je obmedzená, ale môžete minúť žetóny energie, aby ste čo najlepšie naplánovali svoj ťah. Šťastie a osud vás bude viesť na vašej ceste, ale jedno je isté... žiadne dve hry nebudú rovnaké!

Kreus je graficky krásne spracovaná hra o dedukcii a dôvere vo vašich spoluhráčov. Podarí sa vám spoločnými silami a s použitím tých správnych kariet v správny čas vytvoriť mierumilovný svet, ktorý nie len že prežije ale bude aj prekvitať?

Obsah hry:
  • 42 Universe Cards
  • 6 Titan Cards
  • 15 Tokens
  • 6 Help Cards
  • 1 First Player Card
  • 1 Rulebook
Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Julien Prothière
Rok vydania:
2017
Hodnotenie hry
Veronika Vrábelová
30.7.2020
Skvelá kooperatívna hra plná výziev. Nenudí ani po niekoľkých mesiacoch a to ju hráme naozaj veľmi často.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje