Kung Fu Panda – The Board Game
Kung Fu Panda je kooperatívna kocková hra zo sveta známej rozprávky Kung Fu Panda, v ktorej nájdete postavy ako Po, Tigrica, Opica  a ďalšie. V priebehu hry všetci hráči hrajú naraz a snažia sa splniť zadané úlohy. Pomocou kociek sa hýbu, bojujú a plnia úlohy. Počas plnenia úloh prechádzajú mestom, bojujú s nepriateľmi a pomáhajú obyvateľom mestečka. Každá misia je časovo obmedzená, takže hádzať kockami a rýchlo vykonávať akcie je kľúčom k víťazstvu. Plastové figúrky v hre sú verne spracované podľa filmovej predlohy a v hre nájdete aj 20 obojstranných dielikov na vytvorenie herného plánu zvolenej misie.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
10-30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
49,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Kung Fu Panda je kooperatívna kocková hra zo sveta známej rozprávky Kung Fu Panda, v ktorej nájdete postavy ako Po, Tigrica, Opica  a ďalšie. V priebehu hry všetci hráči hrajú naraz a snažia sa splniť zadané úlohy. Pomocou kociek sa hýbu, bojujú a plnia úlohy. Počas plnenia úloh prechádzajú mestom, bojujú s nepriateľmi a pomáhajú obyvateľom mestečka. Každá misia je časovo obmedzená, takže hádzať kockami a rýchlo vykonávať akcie je kľúčom k víťazstvu.

Plastové figúrky v hre sú verne spracované podľa filmovej predlohy a v hre nájdete aj 20 obojstranných dielikov na vytvorenie herného plánu zvolenej misie.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
10-30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Nick Fallon, Rob Harris, James Sheahan, Kristian A
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje