Rescue Animals
Rescue Animals je hra, v ktorej sa z hráčov stávajú špecialisti pôsobiaci v divočine. ktorí zachraňujú ohrozené druhy zvierat. Každé zvieratko, ktoré sa vám podarí zachrániť, vám prinesie víťazné body na konci hry. Bonusové body získate, ak sa vám podarí zachrániť zvierací pár.  V každom kole sa na stôl vyloží niekoľko kariet s ohrozemými druhmi zvierat, ktoré chcete zachrániť. Hráči si ich napozerajú, odštartujú sa a začnú hádzať kockami. Všetci hrajú naraz, hádžu kockami až kým nenahádžu potrebné kombinácie, ktoré sú na kartách zvierat. Hráč, ktorému sa podarí zachrániť zvieratko, oznámi, že zviera zachránil a ostatní hráči pokračujú v hádzaní a zachraňovaní. V každom kole sa vykladajú nové karty s novými výzvami pre hráčov. Väčšina kariet  vyžaduje jednu čiernu a dve alebo viac bielych kociek. Niektoré ohrozené druhy však môžu mať špeciálne požiadavaky.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
16,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Rescue Animals je hra, v ktorej sa z hráčov stávajú špecialisti pôsobiaci v divočine. ktorí zachraňujú ohrozené druhy zvierat. Každé zvieratko, ktoré sa vám podarí zachrániť, vám prinesie víťazné body na konci hry. Bonusové body získate, ak sa vám podarí zachrániť zvierací pár. 

V každom kole sa na stôl vyloží niekoľko kariet s ohrozemými druhmi zvierat, ktoré chcete zachrániť. Hráči si ich napozerajú, odštartujú sa a začnú hádzať kockami. Všetci hrajú naraz, hádžu kockami až kým nenahádžu potrebné kombinácie, ktoré sú na kartách zvierat. Hráč, ktorému sa podarí zachrániť zvieratko, oznámi, že zviera zachránil a ostatní hráči pokračujú v hádzaní a zachraňovaní.

V každom kole sa vykladajú nové karty s novými výzvami pre hráčov. Väčšina kariet  vyžaduje jednu čiernu a dve alebo viac bielych kociek. Niektoré ohrozené druhy však môžu mať špeciálne požiadavaky.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Przemek Wojtkowiak
Rok vydania:
2019
Užitočné odkazy:
Podobné hry
momentálne nedostupné
15,99 €
momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje