Labyrinth Disney: 100. výročí
Labyrinth je jednoduchá, avšak riadne napínavá logická hra nie len pre deti! Tentokrát prichádza v špeciálnej verzii Disney: 100. výročí, neprekvapivo venovanej stému výročiu spoločnosti Disney a jej kultovým postavičkám! Posúvajte chodby bludiska tak, aby ste sa dostali k obľúbeným postavičkám. Pozor ale na spoluhráčov! Každý ich pohyb mení tvár bludiska a teda aj vaše herné podmienky. Hráči vo svojom ťahu posúvajú dieliky labyrintu. Po posunutí dieliku môže hráč pohnúť svojou figúrkou a snaží sa dostať na políčka, ktoré korešpondujú s kartami, ktoré má na ruke. Ak sa mu to podarí môže si kartu vyložiť pred seba. Komu sa podarí vyložiť všetky kartičky a vrátiť sa na svoju štartovnú pozíciu, vyhral.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
32,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Labyrinth je jednoduchá, avšak riadne napínavá logická hra nie len pre deti! Tentokrát prichádza v špeciálnej verzii Disney: 100. výročí, neprekvapivo venovanej stému výročiu spoločnosti Disney a jej kultovým postavičkám! Posúvajte chodby bludiska tak, aby ste sa dostali k obľúbeným postavičkám. Pozor ale na spoluhráčov! Každý ich pohyb mení tvár bludiska a teda aj vaše herné podmienky.

Hráči vo svojom ťahu posúvajú dieliky labyrintu. Po posunutí dieliku môže hráč pohnúť svojou figúrkou a snaží sa dostať na políčka, ktoré korešpondujú s kartami, ktoré má na ruke. Ak sa mu to podarí môže si kartu vyložiť pred seba. Komu sa podarí vyložiť všetky kartičky a vrátiť sa na svoju štartovnú pozíciu, vyhral.

Obsah hry:

1 herný plán
34 kartičiek s chodbami
24 tajných kartičiek
4 figúrky a návod

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20-30 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Max J. Kobbert
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje