Lords of Ragnarök CZ + promo Valkýra
Hra Lords of Ragnarök je strategická asymetrická hra pre 1-4 hráčov, šikovne kombinujúca postavy severskej mytológie, sci-fi svet technológií a nádherne vypracované figúrky, dotvárajúce veľkolepý zážitok z hrania. Získate na svoju stranu priazeň bohov a uspejete v poslednom zo všetkých bojov? Každý hráč ovláda jedného z hrdinov so špecifickou paletou zručností. Ten v priebehu hry vďaka Drakkaru preskúmava svet, získava tajomné a mocné artefakty a v neposlednom rade verbuje armády. Čoraz väčšiu moc využijete k bojom s protihráčmi, love mechanických beštií, ale aj obsadzovaniu krajiny, či výstavbe veľkolepých monumentov. Využite požehnanie od bohov, či tajuplné runy. Každá drobnosť môže rozhodnúť o konečnom výsledku. Široká ponuka herných možností, dáva hráčom priestor na masívne plánovanie a prepracovanú stratégiu. Estetickým bonusom hry sú detailne vypracované figúrky. K nákupu navyše ako darček dostanete promo Valkýra, obsahujúce figúrku a dosku postavy. Hra obsahuje aj funkčný sólo mód.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:

K hre Lords of Ragnarök CZ u nás dostanete ako darček promo rozšírenie Valkýra.

Nájdite podobné hry:
119,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hra Lords of Ragnarök je strategická asymetrická hra pre 1-4 hráčov, šikovne kombinujúca postavy severskej mytológie, sci-fi svet technológií a nádherne vypracované figúrky, dotvárajúce veľkolepý zážitok z hrania. Získate na svoju stranu priazeň bohov a uspejete v poslednom zo všetkých bojov?

Každý hráč ovláda jedného z hrdinov so špecifickou paletou zručností. Ten v priebehu hry vďaka Drakkaru preskúmava svet, získava tajomné a mocné artefakty a v neposlednom rade verbuje armády. Čoraz väčšiu moc využijete k bojom s protihráčmi, love mechanických beštií, ale aj obsadzovaniu krajiny, či výstavbe veľkolepých monumentov. Využite požehnanie od bohov, či tajuplné runy. Každá drobnosť môže rozhodnúť o konečnom výsledku. Široká ponuka herných možností, dáva hráčom priestor na masívne plánovanie a prepracovanú stratégiu. Estetickým bonusom hry sú detailne vypracované figúrky. K nákupu navyše ako darček dostanete promo Valkýra, obsahujúce figúrku a dosku postavy.

Hra obsahuje aj funkčný sólo mód.

Obsah hry:

1 obojstranný herný plán, 1 akčný kruh, 1 karta arcinepriateľa, 4 dvojvrstvové hráčske dosky, 2 špeciálne plastové kocky, 5 doštičiek hrdinov, 6 netvor, 7 kartónových figúrok chrámov, 8 žetónov ríš, 3 štvordielne plastové monumenty, 56 plastových figúrok vo vysokej kvalite, 140 žetónov a ukazovateľov, 210 + kariet, 1 pravidlá pre hru 2–4 hráčov, 1 pravidlá pre sólovú hru

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Adam Kwapiński
Rok vydania:
2024
Herné rozšírenia
Lords of Ragnarök - Terrain Expansion
skladom, odosielame čo najskôr
39,99 €
Lords of Ragnarök - Vylepšené runy
skladom, odosielame čo najskôr
15,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje