Machi Koro Legacy
Machi Koro Legacy je hra, ktorá vychádza z hry Machi Koro a má rovnaký herný mechanizmus. Aj tu hádžete kockami, získavate príjem a zveľaďujete krajinu. Ale potom nastane zmena, odomknete si niečo, a to niečo vám prinesie extra príjem a tak môžete začať objavovať neobjavené a urobiť správne rozhodnutia. Ale to sme už prezradili viac než dosť... Machi Koro Legacy obsahuje 10 hier s príbehom zo sveta Machi Koro, ktoré tvoria samotní hráči svojimi rozhodnutiami a spôsobom hry, čo im prinesie nezabudnuteľný zážitok.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
49,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Machi Koro Legacy je hra, ktorá vychádza z hry Machi Koro a má rovnaký herný mechanizmus. Aj tu hádžete kockami, získavate príjem a zveľaďujete krajinu. Ale potom nastane zmena, odomknete si niečo, a to niečo vám prinesie extra príjem a tak môžete začať objavovať neobjavené a urobiť správne rozhodnutia. Ale to sme už prezradili viac než dosť...

Machi Koro Legacy obsahuje 10 hier s príbehom zo sveta Machi Koro, ktoré tvoria samotní hráči svojimi rozhodnutiami a spôsobom hry, čo im prinesie nezabudnuteľný zážitok.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rob Daviau, JR Honeycutt, Masao Suganuma
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje