malá HRAtislava 2024

Priestory centra VIVO! Bratislava sa opäť premenia na hravý svet. HRAtislava, ktorú organizujeme už mnoho rokov v zimných mesiacoch, k sebe dostala pred rokom malú sestru - malú HRAtislavu. A zopakujeme ju aj tento rok. Príďte sa zahrať a poobjavovať hry 28. a 29. júna.

Srdce akcie bude v herni iHRYska, ale hrať sa budete môcť v mnohých iných priestoroch (pripravujeme viaceré zóny v polovici spodnej časti centra).

Čo čakať a ako to funguje?

V piatok bude malá HRAtislava súčasťou otvorenia námestia pred VIVO!m. Hrať sa bude dať od 11tej do úplného večera.

Pripravené budú dva veľké hravé priestory - jedna herňa kúsok od hlavnej rotundy smerom k iHRYsku, druhá samotná herňa iHRYska. V zálohe budú ďalšie hravé zóny, ak príde veľa hráčov, budeme pripravení.

V týchto priestoroch si budete môcť vyhliadnuť hry, ktoré sa chcete zahrať (alebo vám s výberom pomôžu iHRYskáči na mieste), no a väčšinu z nich vám budeme vedieť ukázať, prípadne vysvetliť pravidlá. Aby ste sa mohli dobre zabaviť. K dispozícii budú novinky aj osvedčené klasiky. Hry pre deti, aj pre dospelých, pre partie aj dvojice, zábavné aj strategické, ľahko prístupné aj komplexné.

Vstupné bude dobrovoľné, v odporúčanej výške 3 eur. Ak nám ním prispejete, pomôžete nám organizovať podobné podujatia. So vstupenkou dostanete orientačný plánik a program, s ktorým sa budete môcť zapojiť do súťaže o krásne hry.

V sobotu sme pripravili novinku - súťažné, turnajové doobedie! A potom hranie sa dosýta, opäť až do večera.

Od 9tej budú otvorené dva hlavné priestory, v ktorých sa budete môcť zapojiť do turnajov (ale takých "po našom", s pohodovou a príjemnou atmosférou) v rôznych hrách o krásne ceny.

V herni iHRYska budú prebiehať zápolenia v kartičkových hrách: Pokémon, Disney Lorcana, Magic the Gathering a Star Wars: Unlimited. Vyhrať bude možné krásne ceny (od promo kartičiek po boostre a iné doplnky). V Lorcane napríklad dostanete novú promo kartu už len keď sa zúčastníte.

V hernej zóne pri hlavnej rotunde sa môžete tešiť na turnaje (presný program čo nevidieť, ale poskladaný tak, aby ste si okrem turnaja v nejakej väčšej hre stihli zahrať aj rýchle svižné zápolenia v hrách menších) v klasických spoločenských hrách. Napríklad Jízdenky, prosím! (víťaz si odnesie obriu krabicu Legendy Západu, ale každý účastník dostane set promo vláčikov), Kreveťák, Papírové moře, Pŕíští stanice Londýn, 80 days, Mozkožrout (na každého čaká špeci promo karta), Word Bits, Kombi... vyhrať budete môcť pekné hry, často sa nám podarí obdarovať každého účastníka niečím zaujímavým :)

Turnaje budú mať každý osobitné vstupné (udržíme ich ale na symbolických cenách).

Od 14tej až do večera otvoríme priestory na hranie, pri ktorom vás opäť budú sprevádzať iHRYskáči.

Vstupné bude dobrovoľné, v odporúčanej výške 3 eur. Ak nám ním prispejete, pomôžete nám organizovať podobné podujatia. So vstupenkou dostanete orientačný plánik a program, s ktorým sa budete môcť zapojiť do súťaže o krásne hry.

Pripravené budú mnohé desiatky stolov a k nim 1000 hier. Od klasík až po novinky na vyskúšanie.

Hravé zóny budú pre deti, pre rodiny, pre partie kamarátov, pre začiatočníkov aj pre ostrieľaných hráčov. Hry sú skvelé aj v tom, že sa nájde pre každého niečo.

Príďte sa s nami zahrať.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje