Mandala CZ
Mandala je symbolom starobylého posvätného rituálu. Na symbolickú mapu sveta sa do určitého vzoru sype farebný piesok, aby sa pri ceremónii zničil a vysypal do rieky. Hra Mandala je určená pre dvoch hráčov, v ktorej zbierajú karty, aby vytvorili mandaly a porazili súpera. V priebehu hry hráči hrajú farebné karty do dvoch mandal, stavajú spoločné hory a ukladajú karty do svojho vlastného herného priestoru. Keď má mandala všetkých 6 farieb, hráči vyberú farby v horách a pridajú si karty do svojej "rieky" alebo do "pohára". Na konci hry karty, ktoré sú v pohári hráča mu prinesú víťazné body podľa pozície kariet v rieke daného hráča. Hráč s najvyšším počtom bodov vyhráva.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
17,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Mandala je symbolom starobylého posvätného rituálu. Na symbolickú mapu sveta sa do určitého vzoru sype farebný piesok, aby sa pri ceremónii zničil a vysypal do rieky.

Hra Mandala je určená pre dvoch hráčov, v ktorej zbierajú karty, aby vytvorili mandaly a porazili súpera. V priebehu hry hráči hrajú farebné karty do dvoch mandal, stavajú spoločné hory a ukladajú karty do svojho vlastného herného priestoru. Keď má mandala všetkých 6 farieb, hráči vyberú farby v horách a pridajú si karty do svojej "rieky" alebo do "pohára". Na konci hry karty, ktoré sú v pohári hráča mu prinesú víťazné body podľa pozície kariet v rieke daného hráča. Hráč s najvyšším počtom bodov vyhráva.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Trevor Benjamin, Brett J. Gilbert
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje