Mandala
Mandala je symbolom starobylého posvätného rituálu. Na symbolickú mapu sveta sa do určitého vzoru sype farebný piesok, aby sa pri ceremónii zničil a vysypal do rieky. Hra Mandala je určená pre dvoch hráčov, v ktorej zbierajú karty, aby vytvorili mandaly a porazili súpera. V priebehu hry hráči hrajú farebné karty do dvoch mandal, stavajú spoločné hory a ukladajú karty do svojho vlastného herného priestoru. Keď má mandala všetkých 6 farieb, hráči vyberú farby v horách a pridajú si karty do svojej "rieky" alebo do "pohára". Na konci hry karty, ktoré sú v pohári hráča mu prinesú víťazné body podľa pozície kariet v rieke daného hráča. Hráč s najvyšším počtom bodov vyhráva.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
19,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Mandala je symbolom starobylého posvätného rituálu. Na symbolickú mapu sveta sa do určitého vzoru sype farebný piesok, aby sa pri ceremónii zničil a vysypal do rieky.

Hra Mandala je určená pre dvoch hráčov, v ktorej zbierajú karty, aby vytvorili mandaly a porazili súpera. V priebehu hry hráči hrajú farebné karty do dvoch mandal, stavajú spoločné hory a ukladajú karty do svojho vlastného herného priestoru. Keď má mandala všetkých 6 farieb, hráči vyberú farby v horách a pridajú si karty do svojej "rieky" alebo do "pohára". Na konci hry karty, ktoré sú v pohári hráča mu prinesú víťazné body podľa pozície kariet v rieke daného hráča. Hráč s najvyšším počtom bodov vyhráva.

 

Obsah hry:

1 plátenný herný plán
108 kariet  mandaly (18 v každej zo 6 fareib)
2 referenčné karty

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Trevor Benjamin, Brett J. Gilbert
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje