Mini Rogue CZ
V hre Mini Rogue, pre 1-2 hráčov sa snažíte preskúmať podzemie skrývajúce poklady, ktoré by ste si veľmi radi privlastnili. Pri prieskume sa dostávate čoraz hlbšie a môžete len dúfať, že prekonáte všetky nástrahy, ktoré by pre zmenu najradšej ukončili váš život. Na vašej ceste postupne zostupujete do najhlbších poschodí podzemia, ktoré vždy vytvára náhoda. Môžete si vyberať z rôznych postáv, ktoré majú vlastné schopnosti, zvyšujúce vašu šancu možného návratu na povrch.  Na vašej ceste sa nemôžete vrátiť a preto sa musíte rozhodnúť, akú z ciest budete voliť. Ak na vašej strane nebude stáť šťastie, dôvtip stačiť nemusí. Až porazíte finálovú príšeru, vyhrávate. Keby ste dovtedy prišli o všetky životy, vaše tlejúce pozostatky doplnia inventár už tak dosť pochmúrneho podzemia a prehrávate. Celú hru si viete zahrať aj v kampaňovom móde, alebo kooperatívne. V darčeku nájdete päť ďalších kariet, ktoré sa môžu vyskytnúť v kobke, ako aj kompetitívnu verziu hry.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30-90 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
20,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Mini Rogue, pre 1-2 hráčov sa snažíte preskúmať podzemie skrývajúce poklady, ktoré by ste si veľmi radi privlastnili. Pri prieskume sa dostávate čoraz hlbšie a môžete len dúfať, že prekonáte všetky nástrahy, ktoré by pre zmenu najradšej ukončili váš život.

Na vašej ceste postupne zostupujete do najhlbších poschodí podzemia, ktoré vždy vytvára náhoda. Môžete si vyberať z rôznych postáv, ktoré majú vlastné schopnosti, zvyšujúce vašu šancu možného návratu na povrch.  Na vašej ceste sa nemôžete vrátiť a preto sa musíte rozhodnúť, akú z ciest budete voliť. Ak na vašej strane nebude stáť šťastie, dôvtip stačiť nemusí. Až porazíte finálovú príšeru, vyhrávate. Keby ste dovtedy prišli o všetky životy, vaše tlejúce pozostatky doplnia inventár už tak dosť pochmúrneho podzemia a prehrávate.

Celú hru si viete zahrať aj v kampaňovom móde, alebo kooperatívne. V darčeku nájdete päť ďalších kariet, ktoré sa môžu vyskytnúť v kobke, ako aj kompetitívnu verziu hry.

Obsah hry:

2 figúrky postáv
1 prehľadová karta
3 obojstranné dosky
4 žetóny postáv
12 špeciálnych kociek
18 drevených kociek
32 kariet
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
30-90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Paolo Di Stefano, Gabriel Gendron
Rok vydania:
2023
Herné rozšírenia
Mini Rogue CZ - Blyštivý poklad
skladom, odosielame čo najskôr
7,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje