Minutová říše
Táto hra je v českej verzii už nedostupná. Ponúkame Vám ale jej anglickú verziu. Hra je jazykovo nezávislá a pravidlá v češtine si môžete stiahnuť.  Vytvorte svoju ríšu a ovládnite svet v priebehu niekoľkých minút!Minutová říše je super rýchla hra plná zaujímavých rozhodnutí. Je to ideálna hra, pokiaľ sa nechcete učiť zložité pravidlá alebo pokiaľ máte na hru iba pár minút. V tejto hre sa 2 - 5 hráčov pomocou svojich armád a miest snaží ovládnuť čo najväčšiu časť mapy. V každom svojom ťahu hráč kupuje jednu kartu, ktorá mu umožní nasadenie a pohyb armád alebo stavbu miest a tiež prinesie jeden druh suroviny. Pre najlepší výsledok v hre je potrebné dobre vybalancovať pozíciu na mape a zásoby surovín. A k tomu všetkému vám stačí menej ako 20 minút!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
17,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Táto hra je v českej verzii už nedostupná. Ponúkame Vám ale jej anglickú verziu. Hra je jazykovo nezávislá a pravidlá v češtine si môžete stiahnuť. 

Vytvorte svoju ríšu a ovládnite svet v priebehu niekoľkých minút!
Minutová říše je super rýchla hra plná zaujímavých rozhodnutí. Je to ideálna hra, pokiaľ sa nechcete učiť zložité pravidlá alebo pokiaľ máte na hru iba pár minút.

V tejto hre sa 2 - 5 hráčov pomocou svojich armád a miest snaží ovládnuť čo najväčšiu časť mapy. V každom svojom ťahu hráč kupuje jednu kartu, ktorá mu umožní nasadenie a pohyb armád alebo stavbu miest a tiež prinesie jeden druh suroviny. Pre najlepší výsledok v hre je potrebné dobre vybalancovať pozíciu na mape a zásoby surovín. A k tomu všetkému vám stačí menej ako 20 minút!

Obsah hry:
  • 1 obojstranný hrací plán
  • pravidlá
  • 42 kariet
  • 5 sád komponentov pre hráčov (3 disky and 14 kociek v piatich farbách - červená, modrá, biela, žltá a zelená)
  • 44 žetónov mincí
  • 10 žetónov surovín
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ryan Laukat
Rok vydania:
2013
Hodnotenie hry
Jakub Celušák
25.12.2013
Dá sa to fakt zahrať za 15 minút, v akomkoľvek počte, keď už poznáte pravidlá. Veľmi dobrá vec, skladná, ľahko vysvetliteľná, nebyť minútovej ríše neviem či by som si niekedy zahral so svojou starou mamou nejakú strategickú hru, zväčša sú hrozne zložité a zdĺhavé. Človek má veľkú kontrolu nad tým čo sa na pláne deje a náhoda je tu zredukovaná na 6 kariet vyložených transparentne na stole tak aby ich všetci hráči videli. Odporúčam ľuďom, čo zháňajú rýchlu a jednoduchú (avšak v hĺbke ponúkajúci veľké spektrum taktických možností).
Ondrej Michalek
28.8.2016
Vynikajuca hra kamkolvek. Naozaj lahko skladna. Velmi dobra opakovana hratelnost hry. Mnozstvo taktik. Vrelo odporucam.
2 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje