Eight-Minute Empire
Česká verzia (Minutová říše) tejto hry je vypredaná a nedostupná. Preto Vám ponúkame jej anglickú verziu. Hra je jazykovo nezávislá a pravidlá v češtine si môžete stiahnuť. Vytvorte svoju ríšu a ovládnite svet v priebehu niekoľkých minút!Minutová říše je super rýchla hra plná zaujímavých rozhodnutí. Je to ideálna hra, pokiaľ sa nechcete učiť zložité pravidlá alebo pokiaľ máte na hru iba pár minút. V tejto hre sa 2 - 5 hráčov pomocou svojich armád a miest snaží ovládnuť čo najväčšiu časť mapy. V každom svojom ťahu hráč kupuje jednu kartu, ktorá mu umožní nasadenie a pohyb armád alebo stavbu miest a tiež prinesie jeden druh suroviny. Pre najlepší výsledok v hre je potrebné dobre vybalancovať pozíciu na mape a zásoby surovín. A k tomu všetkému vám stačí menej ako 20 minút! Obsah hry:1 obojstranný hrací plánpravidlá42 kariet5 sád komponentov pre hráčov (3 disky and 14 kociek v piatich farbách - červená, modrá, biela, žltá a zelená)44 žetónov mincí10 žetónov surovín
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
8-20 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
14,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Česká verzia (Minutová říše) tejto hry je vypredaná a nedostupná. Preto Vám ponúkame jej anglickú verziu. Hra je jazykovo nezávislá a pravidlá v češtine si môžete stiahnuť.

Vytvorte svoju ríšu a ovládnite svet v priebehu niekoľkých minút!
Minutová říše je super rýchla hra plná zaujímavých rozhodnutí. Je to ideálna hra, pokiaľ sa nechcete učiť zložité pravidlá alebo pokiaľ máte na hru iba pár minút.

V tejto hre sa 2 - 5 hráčov pomocou svojich armád a miest snaží ovládnuť čo najväčšiu časť mapy. V každom svojom ťahu hráč kupuje jednu kartu, ktorá mu umožní nasadenie a pohyb armád alebo stavbu miest a tiež prinesie jeden druh suroviny. Pre najlepší výsledok v hre je potrebné dobre vybalancovať pozíciu na mape a zásoby surovín. A k tomu všetkému vám stačí menej ako 20 minút!

Obsah hry:
1 obojstranný hrací plán
pravidlá
42 kariet
5 sád komponentov pre hráčov (3 disky and 14 kociek v piatich farbách - červená, modrá, biela, žltá a zelená)
44 žetónov mincí
10 žetónov surovín

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
8-20 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ryan Laukat
Rok vydania:
2012
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje