Monolyth
Monolyth je staviteľská rodinná hra pre 1-4 hráčov, v ktorej sa hráči snažia postaviť majestátny a tajomný monolit z prastarých proroctiev! Hráči sa snažia poskladať rôznofarebné bloky čo najšikovnejšie tak, aby vytvorili čo nalepšiu štruktúru. Monolyth ponúka niekoľko spôsobov zisku bodov. Dokončíte stavbu čo najrýchlejšie? Podarí sa vám postaviť monolit zobrazený na vašej karte, alebo naplníte slová z proroctiev a na vybraté miesta stavby umiestnite konkrétne farebné kamene? Len jeden z vás môže byť vyhlásený za najväčšieho staviteľa zo všetkých!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
41,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Monolyth je staviteľská rodinná hra pre 1-4 hráčov, v ktorej sa hráči snažia postaviť majestátny a tajomný monolit z prastarých proroctiev!

Hráči sa snažia poskladať rôznofarebné bloky čo najšikovnejšie tak, aby vytvorili čo nalepšiu štruktúru. Monolyth ponúka niekoľko spôsobov zisku bodov. Dokončíte stavbu čo najrýchlejšie? Podarí sa vám postaviť monolit zobrazený na vašej karte, alebo naplníte slová z proroctiev a na vybraté miesta stavby umiestnite konkrétne farebné kamene? Len jeden z vás môže byť vyhlásený za najväčšieho staviteľa zo všetkých!

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Phil Walker-Harding
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje