Monopoly elektronické bankovníctvo
Monopoly už netreba nikomu predstavovať. Stará, známa hra v novom prevedení. Obľúbená chlapcami, dievčatami, hráčmi všetkých vekových kategórií. Investujte, uzatvárajte obchody, vyberajte nájomné a priveďte ostatných k bankrotu.  Táto elektronická verzia klasickej hry Monopoly obchodovanie veľmi uľahčí. Hra zostala rovnaká, avšak namiesto hotovosti sa používajú elektronické bankové karty! Cestujte po hracom pláne, kupujte všetky nehnuteľnosti, na ktorých sa zastavíte a svoje zarobené milióny si môžete uložiť na osobné elektronické karty. Skontrolujte si svoje financie kedykoľvek počas hry - len vložte svoju kartu do bankomatu a uvidíte, koľko peňazí na nej máte.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
160 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
36,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Monopoly už netreba nikomu predstavovať. Stará, známa hra v novom prevedení. Obľúbená chlapcami, dievčatami, hráčmi všetkých vekových kategórií. Investujte, uzatvárajte obchody, vyberajte nájomné a priveďte ostatných k bankrotu. 

Táto elektronická verzia klasickej hry Monopoly obchodovanie veľmi uľahčí. Hra zostala rovnaká, avšak namiesto hotovosti sa používajú elektronické bankové karty! Cestujte po hracom pláne, kupujte všetky nehnuteľnosti, na ktorých sa zastavíte a svoje zarobené milióny si môžete uložiť na osobné elektronické karty. Skontrolujte si svoje financie kedykoľvek počas hry - len vložte svoju kartu do bankomatu a uvidíte, koľko peňazí na nej máte.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
160 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2007
Hodnotenie hry
Gabika Leopelova
25.11.2017
SUPER HRA
Adrian Sliacky
25.11.2017
Dobra Hra. Zrychlena verzia.
25.11.2017
3 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje