Monstra vs. Hrdinové: Viktoriánské Hrůzy
Bojujte na život a na smrť v uliciach viktoriánskeho Londýna! Stretnite Van Helsinga a Sherlocka Holmesa, Drakulu a múmiu, kráľovnu Viktóriu a deti z Baker Street v tomto mixe viktoriánskeho tajomstva a hororového príbehu. Na začiatku hry si každý hráč tajne vylosuje frakciu: Hrdinov alebo Monštrá. V priebehu hry môžete vyložiť kartu zo svojej ruky alebo dobrať novú z balíčka. Každá karta predstavuje postavu so špeciálnou schopnosťou, ktorú môžete využiť vo svoj prospech: Drakula dokáže ovládať sily temna, Watson si môže vyžiadať pomoc od Sherlocka Holmesa. Jedinečné postavy majú mimoriadne schopnosti, avšak nepodceňujte pomoc, ktorú vám môžu poskytnúť Policisti a tajomné Ženy v čiernom… Podarí sa vám udržať svoju frakciu v tajnosti až do konca? Môžete sa pokúsiť svoju pravú tvár skrývať… ale dokážete sa zbaviť nepríjemných kariet, keď sa rozhodnete blafovať?
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
10-30 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
13,99 €
8,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Bojujte na život a na smrť v uliciach viktoriánskeho Londýna! Stretnite Van Helsinga a Sherlocka Holmesa, Drakulu a múmiu, kráľovnu Viktóriu a deti z Baker Street v tomto mixe viktoriánskeho tajomstva a hororového príbehu.

Na začiatku hry si každý hráč tajne vylosuje frakciu: Hrdinov alebo Monštrá.

V priebehu hry môžete vyložiť kartu zo svojej ruky alebo dobrať novú z balíčka. Každá karta predstavuje postavu so špeciálnou schopnosťou, ktorú môžete využiť vo svoj prospech: Drakula dokáže ovládať sily temna, Watson si môže vyžiadať pomoc od Sherlocka Holmesa.

Jedinečné postavy majú mimoriadne schopnosti, avšak nepodceňujte pomoc, ktorú vám môžu poskytnúť Policisti a tajomné Ženy v čiernom…

Podarí sa vám udržať svoju frakciu v tajnosti až do konca? Môžete sa pokúsiť svoju pravú tvár skrývať… ale dokážete sa zbaviť nepríjemných kariet, keď sa rozhodnete blafovať?

Obsah hry:
  • 72 kariet
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
10-30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Enrique Dueñas González
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje