Munchkin Legends
Vlezte do podzemia. Zabite všetko, na čo narazíte. Prebodnite odzadu svojich priateľov a okradnite ich o veci. Zhrabnite poklady a UTEKAJTE! A priznajte si to - toto jednoducho milujete. Obľúbená satirická fantasy hra, ktorá paroduje Dungeon and Dragons a iné RPG hry. Vašou úlohou je pobiť všetko živé na čo narazíte pri preskúmavaní podzemia, získať poklady, podporovať a vzápätí podrážať súperov a predovšetkým rychlejšie ako ostatní zvyšovať úroveň svojej postavy. Víťazí hráč, ktorému sa ako prvému podarí dosiahnuť desiatu úroveň.  Munchkin Legends je nová hra z Munchkin série a je plná legendárnych dobrodružstiev, v ktorých stretnete legendárne bytosti, budete bojovať s mýtickými príšerami a budete dúfať, že sa vám podarí získať legendárne magické predmety. Veď čo by bol Thor bez svojho kladiva, či Achilles bez svojej päty, či Avalon bez Excaliburu.    Tu si môžete pozrieť ako to vyzerá, keď hrá hru samotný autor: http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/tabletop-munchkin
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
24,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Vlezte do podzemia. Zabite všetko, na čo narazíte. Prebodnite odzadu svojich priateľov a okradnite ich o veci. Zhrabnite poklady a UTEKAJTE! A priznajte si to - toto jednoducho milujete.

Obľúbená satirická fantasy hra, ktorá paroduje Dungeon and Dragons a iné RPG hry. Vašou úlohou je pobiť všetko živé na čo narazíte pri preskúmavaní podzemia, získať poklady, podporovať a vzápätí podrážať súperov a predovšetkým rychlejšie ako ostatní zvyšovať úroveň svojej postavy. Víťazí hráč, ktorému sa ako prvému podarí dosiahnuť desiatu úroveň. 

Munchkin Legends je nová hra z Munchkin série a je plná legendárnych dobrodružstiev, v ktorých stretnete legendárne bytosti, budete bojovať s mýtickými príšerami a budete dúfať, že sa vám podarí získať legendárne magické predmety. Veď čo by bol Thor bez svojho kladiva, či Achilles bez svojej päty, či Avalon bez Excaliburu.   

Tu si môžete pozrieť ako to vyzerá, keď hrá hru samotný autor: http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/tabletop-munchkin

Obsah hry:

168 kariet, pravidlá (nepravidlá... prosto taký munchkinovský prístup).

Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Steve Jackson
Rok vydania:
2013
Podobné hry
Objednáme pre Vás
24,99 €
Objednáme pre Vás
Objednáme pre Vás
11,99 €
Objednáme pre Vás
Objednáme pre Vás
19,99 €
Objednáme pre Vás
Objednáme pre Vás
24,99 €
Objednáme pre Vás
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje