Na louce - Po proudu
Na louce - Po proudu je krásnym rozšírením pre hru Na louce, v ktorej sa stávate pozorovateľmi prírody. Malebnú divokú krajinu v tomto rozšírení dopĺňajú fascinujúce vodné ekosystémy. Nasadnite do loďky a preskúmajte krásny svet, ktorý je od Vás vzdialený len pár záberov pádlom! S mapou v ruke sa prechádzate (plavíte) malebnou krajinou, v ktorej hľadáte inšpiráciu a zachytávate úchvatné výhľady. Na ceste za titulom najskúsenejšieho pozorovateľa Vás poháňa  vášeň, zvedavá myseľ aj túžba po poznaní záhad prírody. Najskúsenejším pozorovateľom sa stane ten, kto získa najviac bodov za pozorovanie rôznych druhov zvierat, rastlín a krajiny a tiež za suveníry, ktoré si z výletu prinesiete. Súťaž potom pokračuje pri táboráku, kde sa predbiehate v tom, kto dosiahne cieľ svojho dobrodružstva ako prvý. Rozšírenie Po proudu obsahuje viac ako 80 nových kariet zobrazujúcich divokú prírodu žijúcu vo vodnom prostredí. Mechanizmus jazdy na kajaku navyše umožňuje hráčom získať extra body za pohyb po rieke. Vďaka obojstrannej doske rieky si vyberte medzi dravým prúdom, či pokojnou riekou a preskúmajte tak dve rozličné tváre divočiny. Po proudu obsahuje aj mód pre jedného hráča. Ide o rozšírenie a na jeho zahratie je potrebná aj základná verzia hry Na louce.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Cenu ešte nepoznáme
Očakávame
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Na louce - Po proudu je krásnym rozšírením pre hru Na louce, v ktorej sa stávate pozorovateľmi prírody. Malebnú divokú krajinu v tomto rozšírení dopĺňajú fascinujúce vodné ekosystémy. Nasadnite do loďky a preskúmajte krásny svet, ktorý je od Vás vzdialený len pár záberov pádlom!

S mapou v ruke sa prechádzate (plavíte) malebnou krajinou, v ktorej hľadáte inšpiráciu a zachytávate úchvatné výhľady. Na ceste za titulom najskúsenejšieho pozorovateľa Vás poháňa  vášeň, zvedavá myseľ aj túžba po poznaní záhad prírody. Najskúsenejším pozorovateľom sa stane ten, kto získa najviac bodov za pozorovanie rôznych druhov zvierat, rastlín a krajiny a tiež za suveníry, ktoré si z výletu prinesiete. Súťaž potom pokračuje pri táboráku, kde sa predbiehate v tom, kto dosiahne cieľ svojho dobrodružstva ako prvý.

Rozšírenie Po proudu obsahuje viac ako 80 nových kariet zobrazujúcich divokú prírodu žijúcu vo vodnom prostredí. Mechanizmus jazdy na kajaku navyše umožňuje hráčom získať extra body za pohyb po rieke. Vďaka obojstrannej doske rieky si vyberte medzi dravým prúdom, či pokojnou riekou a preskúmajte tak dve rozličné tváre divočiny.

Po proudu obsahuje aj mód pre jedného hráča. Ide o rozšírenie a na jeho zahratie je potrebná aj základná verzia hry Na louce.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Klemens Kalicki
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje