Na louce - Po proudu
Na louce - Po proudu je krásnym rozšírením pre hru Na louce, v ktorej sa stávate pozorovateľmi prírody. Malebnú divokú krajinu v tomto rozšírení dopĺňajú fascinujúce vodné ekosystémy. Nasadnite do loďky a preskúmajte krásny svet, ktorý je od Vás vzdialený len pár záberov pádlom! S mapou v ruke sa prechádzate (plavíte) malebnou krajinou, v ktorej hľadáte inšpiráciu a zachytávate úchvatné výhľady. Na ceste za titulom najskúsenejšieho pozorovateľa Vás poháňa vášeň, zvedavá myseľ aj túžba po poznaní záhad prírody. Najskúsenejším pozorovateľom sa stane ten, kto získa najviac bodov za pozorovanie rôznych druhov zvierat, rastlín a krajiny a tiež za suveníry, ktoré si z výletu prinesiete. Súťaž potom pokračuje pri táboráku, kde sa predbiehate v tom, kto dosiahne cieľ svojho dobrodružstva ako prvý. Rozšírenie Po proudu obsahuje viac ako 80 nových kariet zobrazujúcich divokú prírodu žijúcu vo vodnom prostredí. Mechanizmus jazdy na kajaku navyše umožňuje hráčom získať extra body za pohyb po rieke. Vďaka obojstrannej doske rieky si vyberte medzi dravým prúdom, či pokojnou riekou a preskúmajte tak dve rozličné tváre divočiny. Po proudu obsahuje aj mód pre jedného hráča. Ide o rozšírenie a na jeho zahratie je potrebná aj základná verzia hry Na louce.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
30,49 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Na louce - Po proudu je krásnym rozšírením pre hru Na louce, v ktorej sa stávate pozorovateľmi prírody. Malebnú divokú krajinu v tomto rozšírení dopĺňajú fascinujúce vodné ekosystémy. Nasadnite do loďky a preskúmajte krásny svet, ktorý je od Vás vzdialený len pár záberov pádlom!

S mapou v ruke sa prechádzate (plavíte) malebnou krajinou, v ktorej hľadáte inšpiráciu a zachytávate úchvatné výhľady. Na ceste za titulom najskúsenejšieho pozorovateľa Vás poháňa vášeň, zvedavá myseľ aj túžba po poznaní záhad prírody. Najskúsenejším pozorovateľom sa stane ten, kto získa najviac bodov za pozorovanie rôznych druhov zvierat, rastlín a krajiny a tiež za suveníry, ktoré si z výletu prinesiete. Súťaž potom pokračuje pri táboráku, kde sa predbiehate v tom, kto dosiahne cieľ svojho dobrodružstva ako prvý.

Rozšírenie Po proudu obsahuje viac ako 80 nových kariet zobrazujúcich divokú prírodu žijúcu vo vodnom prostredí. Mechanizmus jazdy na kajaku navyše umožňuje hráčom získať extra body za pohyb po rieke. Vďaka obojstrannej doske rieky si vyberte medzi dravým prúdom, či pokojnou riekou a preskúmajte tak dve rozličné tváre divočiny.

Po proudu obsahuje aj mód pre jedného hráča. Ide o rozšírenie a na jeho zahratie je potrebná aj základná verzia hry Na louce.

Obsah hry:

obojstranná doska s riekou
55 vodných kariet
4 karty bobrích hrádzí
4 karty západu slnka
4 obojstranné karty pôdy
3 karty balíčka W
3 karty balíčka E
3 karty balíčka N
3 karty balíčka S
6 kariet pre hru jedného hráča
1 žetón cieľa
4 žetóny vodnej cesty
2 žetóny vodopádu
4 bonusové žetóny
8 žetónov cesty
6 žetónov móla
6 žetónov stanu
obálka s 6 dodatočnými kartami
4 figúrky kajakárov, skladací stojan na karty
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Klemens Kalicki
Rok vydania:
2022
Herné rozšírenia
Na louce - Po proudu set obalov a promo kariet
skladom, odosielame čo najskôr
3,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje