Najkrajšie miesto na Zemi
Spoznajte historické pamiatky Slovenska a okolitých štátov – hrady, zámky, kaštiele, kostoly a mnoho iného. Jedinečný hrací plán mapy Slovenska v mierke 1:500 000 poskytne množstvo priestoru pre každého jedného hráča. Hra vás prevedie celou našou krajinou, navštívite historické pamiatky, zažijete ich úžasnú atmosféru a dokonca si môžete naplánovať svoj vlastný výlet a zažiť tak vôňu histórie aj naživo. Každá hra je originál – vložte svoje vlastné figúrky, hrajte podľa našich alebo svojich pravidiel a užívajte si spoločné chvíle s tými, ktorých najviac milujete. Spoločenská hra Najkrajšie miesto na Zemi je taká výnimočná, ako ste aj vy!
Odporúčaný vek:
6 rokov
Počet hráčov:
1-10 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
55,50 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Spoznajte historické pamiatky Slovenska a okolitých štátov – hrady, zámky, kaštiele, kostoly a mnoho iného. Jedinečný hrací plán mapy Slovenska v mierke 1:500 000 poskytne množstvo priestoru pre každého jedného hráča. Hra vás prevedie celou našou krajinou, navštívite historické pamiatky, zažijete ich úžasnú atmosféru a dokonca si môžete naplánovať svoj vlastný výlet a zažiť tak vôňu histórie aj naživo.

Každá hra je originál – vložte svoje vlastné figúrky, hrajte podľa našich alebo svojich pravidiel a užívajte si spoločné chvíle s tými, ktorých najviac milujete. Spoločenská hra Najkrajšie miesto na Zemi je taká výnimočná, ako ste aj vy!

Obsah hry:

Obojstranný hrací plán mapa Slovenska ( 96 x 66 centimetrov) 

276 kusov hracích kariet (8,5x5,5 centimetrov)

368 hracích značiek z tvrdého kartónu

3 krásne drevené kocky vo farbe slovenskej trikolóry

Pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-10 hráčov
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje