Obscurio
Ide po vás čarodej! Musíte sa dostať cez jeho kúzla a ilúzie, ale pozor, jeden z vás je zradca... Grimoár vedie váš tím ku slobode von z knižnice prostredníctvom rôznych obrazov, na ktorých sú veľakrát dôležité detaily. Hráči musia spolupracovať a snažiť sa čo najrýchlejšie nájsť cestu von. Jeden z hráčov je ale zradca a preto musia byť hráči veľmi opatrní pri výbere tých správnych kariet.  Obscurio je rodinná hra, v ktorej je nutná spolupráca a komunikácia. Jeden z hráčov je zradca, preto musia byť hráči opatrní pri vyjadrovaní názorov a možných riešení. Konajte rýchlo, ale obzretne, aby ste sa v bezpečí dostali von z čarodejovej knižnice.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
36,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Ide po vás čarodej! Musíte sa dostať cez jeho kúzla a ilúzie, ale pozor, jeden z vás je zradca...

Grimoár vedie váš tím ku slobode von z knižnice prostredníctvom rôznych obrazov, na ktorých sú veľakrát dôležité detaily. Hráči musia spolupracovať a snažiť sa čo najrýchlejšie nájsť cestu von. Jeden z hráčov je ale zradca a preto musia byť hráči veľmi opatrní pri výbere tých správnych kariet. 

Obscurio je rodinná hra, v ktorej je nutná spolupráca a komunikácia. Jeden z hráčov je zradca, preto musia byť hráči opatrní pri vyjadrovaní názorov a možných riešení. Konajte rýchlo, ale obzretne, aby ste sa v bezpečí dostali von z čarodejovej knižnice.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
40 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
L'Atelier
Rok vydania:
2019
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
27,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje