Odhodlaní: Severní Afrika
Druhá svetová vojna. V severnej Afrike sa stupňujú nepokoje a dochádza k čoraz častejším stretom medzi britskými a talianskymi vojskami. Chopte sa velenia britskej jednotky Long Range Desert Group a operujte za nepriateľskými líniami, alebo im oponujte ako jednotka pravidelnej talianskej armády. Severní Afrika je samostatne hrateľný druhý diel populárnej série kartových hier s deckbuilding mechanikami Odhodlaní. So svojimi vojakmi podniknete niekoľko misií v ktorých budete dobývať kľúčové ciele a bojovať o ich udržanie, alebo naopak zničenie. Boj sa zakaždým odohráva v inom teréne a je len na vás, ako ho využijete vo svoj prospech. S narastajúcim počtom obetí hráči prichádzajú o zranených vojakov z balíčkov, čo ich núti takticky sa adaptovať a čeliť meniacim sa podmienkam. Využite svoje karty na posilnenie svojich jednotiek, nasaďte obrnené vozidlá pre rýchlejšiu prepravu naprieč bojiskom a chopte sa iniciatívy. Každé rozhodnutie môže prispieť ku vášmu víťazstvu v severoafrickej kampani.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
21,99 €
Dostupné od 30.3.2022
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dostupné od 30.3.2022
Predajňa BB: Dostupné od 30.3.2022
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Druhá svetová vojna. V severnej Afrike sa stupňujú nepokoje a dochádza k čoraz častejším stretom medzi britskými a talianskymi vojskami. Chopte sa velenia britskej jednotky Long Range Desert Group a operujte za nepriateľskými líniami, alebo im oponujte ako jednotka pravidelnej talianskej armády.

Severní Afrika je samostatne hrateľný druhý diel populárnej série kartových hier s deckbuilding mechanikami Odhodlaní. So svojimi vojakmi podniknete niekoľko misií v ktorých budete dobývať kľúčové ciele a bojovať o ich udržanie, alebo naopak zničenie. Boj sa zakaždým odohráva v inom teréne a je len na vás, ako ho využijete vo svoj prospech. S narastajúcim počtom obetí hráči prichádzajú o zranených vojakov z balíčkov, čo ich núti takticky sa adaptovať a čeliť meniacim sa podmienkam. Využite svoje karty na posilnenie svojich jednotiek, nasaďte obrnené vozidlá pre rýchlejšiu prepravu naprieč bojiskom a chopte sa iniciatívy. Každé rozhodnutie môže prispieť ku vášmu víťazstvu v severoafrickej kampani.

Obsah hry:

88 kariet
22 polí herného plánu
4 kocky
91 žetónov
1 pravidlá hry
1 kniha scenárov

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
David Thompson, Trevor Benjamin
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje