Oh Captain!
Neohrození dobrodruhovia vyplávali na výpravu, na ktorej našli ukrytú jaskyňu mýtického monštra. Je v nej toľko zvláštnych vecí! Kapitán povolí posádke prehľadať toto tajomné miesto a doniesť mu naspäť, čo našli, avšak dobrodruhovia chcú oblafnúť kapitána a nechať si najlepšiu časť lupu... Hra Oh Captain! je zábavná asymetrická párty hra, v ktorej si hráči menia úlohy. Dobrodruh musí ponúknuť kartu, ktorú si potiahol, kapitánovi a povedať mu, čo je na karte lupu avšak nemusí nutne povedať pravdu. Práve naopak, o niektorých prekliatych predmetoch sa vôbec nesmie rozprávať. Kapitán sa rozhodne, či kartu lupu príjme a na oplátku dá dobrodruhovi mincu, alebo si lup dobroduh môže nechať. Ak kapitán kartu odmietne, dobrodruh sa môže rozhodnúť, že použije predmet na karte proti inému dobrodruhovi, s výnimkou kapitána, na ktorého sa predmetmi útočiť nemôže. Ak je niekto bohatší než kapitán, môže sa vyhlásiť sám za kapitána. Hru vyhráva hráč, ktorý bude na konci hry najbohatším dobrodruhom.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Neohrození dobrodruhovia vyplávali na výpravu, na ktorej našli ukrytú jaskyňu mýtického monštra. Je v nej toľko zvláštnych vecí! Kapitán povolí posádke prehľadať toto tajomné miesto a doniesť mu naspäť, čo našli, avšak dobrodruhovia chcú oblafnúť kapitána a nechať si najlepšiu časť lupu...

Hra Oh Captain! je zábavná asymetrická párty hra, v ktorej si hráči menia úlohy. Dobrodruh musí ponúknuť kartu, ktorú si potiahol, kapitánovi a povedať mu, čo je na karte lupu avšak nemusí nutne povedať pravdu. Práve naopak, o niektorých prekliatych predmetoch sa vôbec nesmie rozprávať.

Kapitán sa rozhodne, či kartu lupu príjme a na oplátku dá dobrodruhovi mincu, alebo si lup dobroduh môže nechať. Ak kapitán kartu odmietne, dobrodruh sa môže rozhodnúť, že použije predmet na karte proti inému dobrodruhovi, s výnimkou kapitána, na ktorého sa predmetmi útočiť nemôže. Ak je niekto bohatší než kapitán, môže sa vyhlásiť sám za kapitána. Hru vyhráva hráč, ktorý bude na konci hry najbohatším dobrodruhom.

Obsah hry:
  • 1 message in a bottle,
  • 36 Golden Loot cards,
  • 6 Adventurer sheets,
  • 30 Gold coins,
  • 3 majority tokens,
  • 1 card dispenser,
  • 1 rulebook,
  • 1 storybook
Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Florian Sirieix
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje