Ominoes: Kocky Bohov
V tejto abstraktnej strategicko-taktickej hre Ominoes: Kocky Bohov sa hráči snažia získať skupinu svojich obľúbených bohov - boha Hora, Raa, Apepa a boha Khepri, aby získali čo najviac bodov. Hráči hádžu kockami, umiestnia ich a vykonajú pohyb niektrou kockou. To ale záleží od samotného hodu. Vo svojom ťahu hráč teda robí nasledovné: Hod: Hoďte kockou. Pohyb: Pohnite kockou na hracom pláne, ktorá má rovnakú farbu aká padla na kocke, presne o 3 políčka. Umiestnenie: Umiestnite kocku, ktorou ste hádzali a ak je to možné, skórujte. Kocky majú 4 farebné strany (každá určená jednému bohovi) a 2 strany "Ya-Ra" a "Ominotep", ktoré umožňujú hráčom pohnúť alebo prehodiť ľubovoľnou kockou. Hráč ihneď ako vytvorí zo svojich kociek skupinu 4 a viacerých rovnakých kociek, skóruje. Získa toľko bodov, koľko má kociek v skupine. Hru vyhráva hráč, ktorý ako prvý získa 13 bodov (alebo 21 bodov v hre 2 hráčov).  Hra Ominoes: Kocky Bohov získala na UK GAMES EXPO cenu ako najlepšia abstraktná hra roku 2017. Jednoduchá na pravidlá a svižná na hranie s príchuťou stratégie a taktiky.    
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
16,99 €
14,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V tejto abstraktnej strategicko-taktickej hre Ominoes: Kocky Bohov sa hráči snažia získať skupinu svojich obľúbených bohov - boha Hora, Raa, Apepa a boha Khepri, aby získali čo najviac bodov. Hráči hádžu kockami, umiestnia ich a vykonajú pohyb niektrou kockou. To ale záleží od samotného hodu. Vo svojom ťahu hráč teda robí nasledovné:

  • Hod: Hoďte kockou.
  • Pohyb: Pohnite kockou na hracom pláne, ktorá má rovnakú farbu aká padla na kocke, presne o 3 políčka.
  • Umiestnenie: Umiestnite kocku, ktorou ste hádzali a ak je to možné, skórujte.

Kocky majú 4 farebné strany (každá určená jednému bohovi) a 2 strany "Ya-Ra" a "Ominotep", ktoré umožňujú hráčom pohnúť alebo prehodiť ľubovoľnou kockou. Hráč ihneď ako vytvorí zo svojich kociek skupinu 4 a viacerých rovnakých kociek, skóruje. Získa toľko bodov, koľko má kociek v skupine. Hru vyhráva hráč, ktorý ako prvý získa 13 bodov (alebo 21 bodov v hre 2 hráčov). 

Hra Ominoes: Kocky Bohov získala na UK GAMES EXPO cenu ako najlepšia abstraktná hra roku 2017.

Jednoduchá na pravidlá a svižná na hranie s príchuťou stratégie a taktiky.

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Andrew Harman
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje