Originál Rubikova kocka - MINI 2x2
Legenda sa vracia a Rubikova kocka je opäť v móde. Ide o hlavolam, kde sa snažíte otáčať riadkami a stĺpcami kocky tak, aby ste vytvorili jednofarebné steny. Na prvé počutie možno jednoduché, no možností ako kocku otočiť je niekoľko miliónov, ale riešenie je len jedno. Podarí sa vám vyriešiť tento obľúbený hlavolam? Originál je len jeden, ale typov má viacero, teraz máme pre vás menšiu, no stále úžasnú kocku veľkosti 2x2 (5x5x5cm). Jej výhodou je veľkosť a teda aj spratnosť. Aj keď je menšia, nebude to jednoduché ju vyriešiť. Je vhodná skôr pre začínajúcich riešiteľov, ale bude príjemnou zmenou aj pre tých skúsenejších. 
Odporúčaný vek:
7 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
7,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Legenda sa vracia a Rubikova kocka je opäť v móde. Ide o hlavolam, kde sa snažíte otáčať riadkami a stĺpcami kocky tak, aby ste vytvorili jednofarebné steny. Na prvé počutie možno jednoduché, no možností ako kocku otočiť je niekoľko miliónov, ale riešenie je len jedno. Podarí sa vám vyriešiť tento obľúbený hlavolam?

Originál je len jeden, ale typov má viacero, teraz máme pre vás menšiu, no stále úžasnú kocku veľkosti 2x2 (5x5x5cm). Jej výhodou je veľkosť a teda aj spratnosť. Aj keď je menšia, nebude to jednoduché ju vyriešiť. Je vhodná skôr pre začínajúcich riešiteľov, ale bude príjemnou zmenou aj pre tých skúsenejších. 

Obsah hry:

kocka 2x2

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje