Osadníci z Katanu - Atlantis (scénáře a varianty)
Osadníci Atlantis je 10 různých scénářů a variant pro základní hru. Kromě hlavního scénáře Atlantis, ve kterém ostrov Katan postupně zaplavuje voda, si budete moci zahrát hru bez kostek, kdy místo hodu kostkou otáčíte kartičku s číslem a nějakou událostí. Dále budete s hráči soupeřit o osídlení zlatonosné řeky, džungle či nebezpečné sopky. To vše a mnoho dalšího vás čeká v rozšíření Atlantis. Hra obsahuje tyto scénáře a varianty: Atlantis (scénář) Události Katanu (varianta) V džungli (scénář) Sopka na Katanu (varianta) Specialisté (varianta) Městské hradby (varianta) Hrady na Katanu (varianta) Velká řeka (varianta) Přístavní mistr (varianta) Magická 7 (varianta) Všechny varianty jsou hratelné se základní hrou. Některé jsou navíc vhodné také pro rozšíření Námořníci nebo Města a rytíři. Pro některé z variant je třeba zvláštní herní materiál, který je rozepsán u každé varianty zvlášť a je součástí tohto balení.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
3-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
19,99 €
Momentálne nedostupné
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Osadníci Atlantis je 10 různých scénářů a variant pro základní hru. Kromě hlavního scénáře Atlantis, ve kterém ostrov Katan postupně zaplavuje voda, si budete moci zahrát hru bez kostek, kdy místo hodu kostkou otáčíte kartičku s číslem a nějakou událostí. Dále budete s hráči soupeřit o osídlení zlatonosné řeky, džungle či nebezpečné sopky. To vše a mnoho dalšího vás čeká v rozšíření Atlantis.

Hra obsahuje tyto scénáře a varianty:

  1. Atlantis (scénář)
  2. Události Katanu (varianta)
  3. V džungli (scénář)
  4. Sopka na Katanu (varianta)
  5. Specialisté (varianta)
  6. Městské hradby (varianta)
  7. Hrady na Katanu (varianta)
  8. Velká řeka (varianta)
  9. Přístavní mistr (varianta)
  10. Magická 7 (varianta)

Všechny varianty jsou hratelné se základní hrou. Některé jsou navíc vhodné také pro rozšíření Námořníci nebo Města a rytíři. Pro některé z variant je třeba zvláštní herní materiál, který je rozepsán u každé varianty zvlášť a je součástí tohto balení.

Parametre:
Počet hráčov:
3-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Klaus Teuber
Rok vydania:
2006
Hodnotenie hry
Ingrid
1.4.2018
Atlantis bolo naším prvým rozšírením, ktoré sme si k Osadnikom kupili. Ponúka 10 rôznych scenárov/variantov, samotná hra je vďaka nim potom ešte pestrejšia a zaujímavejšia. Osobne mám rada najmä variabilitu ako hracieho plánu tak i komponentov s ktorými sa hrá. Tým pádom je každá odohrata partia Osadnikov iná a hra vás nikdy nudiť nebude :). Taktiež aj v ďalších rozsireniach ktoré máme používame scenare aj z Atlantisu, hra je o to zaujímavejšia a atraktivnejsia. Osadníci sú proste skvelá hra, v ktorej sa spája stratégia, komunikácia, šťastie i náhoda :)
Edit
30.12.2011
Keď sa pôvodní (inak vážne skvelí) osadníci okukajú a prvotné nadšenie z hry opadne, treba siahnuť po Atlantise. Toto rozšírenie ponúka 10 možností ako hru urobiť inou (klasické pravidlá pritom zbytočne nekomplikuje)
2 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje