Pán Prstenů - karetní hra: Hon na Gluma
A JE TO TU, můj milášku ... Rozšírenia kartovej hry Pán Prstenů začnú konenčne vychádzať lokalizované do českého jazyka! Tieto rozšírenia sú vydávané  v cykloch a tento konkrétny sa volá Stíny Temného hvozdu. Bude obsahovať šesť rozšírení, ktoré by mali vychádzať v pravidelných dvojmesačných intervaloch. Mali by vychádzať v nasledujúcom poradí : 1 - Hon na Gluma2 - Střetnutí na Skalbalu3 - Putování do Rhosgobelu4 - Kopce Emyn Muil5 - Mrtvé močály6 - Návrat do Temného hvozdu  V každom balíčku dobrodružstiev v sade rozšírení Stíny Temného hvozdu je 60 kariet. V každom z týchto balíčkov nájdete predovšetkým nový scénár, podľa ktorého môžu hrdinovia podstúpiť nové dobrodružstvá, a taktiež množstvo kariet pre rozšírenie herných balíčkov a ich doplnenie o nové taktiky a stratégie. Ako prvé z rozšírení kooperatívnej kartovej hry Pán Prstenů prichádza Hon na Gluma. Na Gandalfovu žiadosť pátrajú hrdinovia v Údolí Anduiny medzi Mlžnými horami a Temným hvozdom. Podľa toho, co sa hovorí, je Glum niekde v týchto miestach, a hrdinovia musia nájsť indície, ktoré im pomôžu tohto úskočného tvora vystopovať.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
9,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

A JE TO TU, můj milášku ...

Rozšírenia kartovej hry Pán Prstenů začnú konenčne vychádzať lokalizované do českého jazyka! Tieto rozšírenia sú vydávané  v cykloch a tento konkrétny sa volá Stíny Temného hvozdu. Bude obsahovať šesť rozšírení, ktoré by mali vychádzať v pravidelných dvojmesačných intervaloch. Mali by vychádzať v nasledujúcom poradí :

1 - Hon na Gluma
2 - Střetnutí na Skalbalu
3 - Putování do Rhosgobelu
4 - Kopce Emyn Muil
5 - Mrtvé močály
6 - Návrat do Temného hvozdu

 V každom balíčku dobrodružstiev v sade rozšírení Stíny Temného hvozdu je 60 kariet. V každom z týchto balíčkov nájdete predovšetkým nový scénár, podľa ktorého môžu hrdinovia podstúpiť nové dobrodružstvá, a taktiež množstvo kariet pre rozšírenie herných balíčkov a ich doplnenie o nové taktiky a stratégie.

Ako prvé z rozšírení kooperatívnej kartovej hry Pán Prstenů prichádza Hon na Gluma.

Na Gandalfovu žiadosť pátrajú hrdinovia v Údolí Anduiny medzi Mlžnými horami a Temným hvozdom. Podľa toho, co sa hovorí, je Glum niekde v týchto miestach, a hrdinovia musia nájsť indície, ktoré im pomôžu tohto úskočného tvora vystopovať.

Obsah hry:

60 kariet

Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Nate French
Rok vydania:
2013
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje