Pán Prstenů - karetní hra: Kopce Emyn Muil
Rozšírenia kartovej hry Pán Prstenů  konenčne vychádzajú lokalizované do českého jazyka! Tieto rozšírenia sú vydávané  v cykloch a tento konkrétny sa volá Stíny Temného hvozdu. Bude obsahovať šesť rozšírení, ktoré by mali vychádzať v pravidelných dvojmesačných intervaloch. Mali by vychádzať v nasledujúcom poradí : 1 - Hon na Gluma2 - Střetnutí na Skalbalu3 - Putování do Rhosgobelu4 - Kopce Emyn Muil5 - Mrtvé močály6 - Návrat do Temného hvozdu V každom balíčku dobrodružstiev v sade rozšírení Stíny Temného hvozdu je 60 kariet. V každom z týchto balíčkov nájdete predovšetkým nový scénár, podľa ktorého môžu hrdinovia podstúpiť nové dobrodružstvá, a taktiež množstvo kariet pre rozšírenie herných balíčkov a ich doplnenie o nové taktiky a stratégie. Ako ďalšie z rozšírení kooperatívnej kartovej hry Pán Prstenů prichádza rozšírenie Kopce Emyn Muil Glumova stopa zaviedla hrdinov do kopcov Emyn Muil, avšak tam vychladla. Kdesi v tejto oblasti sa skrýva Glum a hrdinovia ju musia starostlivo prehľadať. Niekde snáď na stopu narazia a prenasledovanie tak začne znovu.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
9,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Rozšírenia kartovej hry Pán Prstenů  konenčne vychádzajú lokalizované do českého jazyka! Tieto rozšírenia sú vydávané  v cykloch a tento konkrétny sa volá Stíny Temného hvozdu. Bude obsahovať šesť rozšírení, ktoré by mali vychádzať v pravidelných dvojmesačných intervaloch. Mali by vychádzať v nasledujúcom poradí :

1 - Hon na Gluma
2 - Střetnutí na Skalbalu
3 - Putování do Rhosgobelu
4 - Kopce Emyn Muil
5 - Mrtvé močály
6 - Návrat do Temného hvozdu

V každom balíčku dobrodružstiev v sade rozšírení Stíny Temného hvozdu je 60 kariet. V každom z týchto balíčkov nájdete predovšetkým nový scénár, podľa ktorého môžu hrdinovia podstúpiť nové dobrodružstvá, a taktiež množstvo kariet pre rozšírenie herných balíčkov a ich doplnenie o nové taktiky a stratégie.

Ako ďalšie z rozšírení kooperatívnej kartovej hry Pán Prstenů prichádza rozšírenie Kopce Emyn Muil

Glumova stopa zaviedla hrdinov do kopcov Emyn Muil, avšak tam vychladla. Kdesi v tejto oblasti sa skrýva Glum a hrdinovia ju musia starostlivo prehľadať. Niekde snáď na stopu narazia a prenasledovanie tak začne znovu.

Obsah hry:

60 kariet

Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Nate French
Rok vydania:
2013
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje