Picco Klecksolino
Ach jaj, Maliar pán Klecks zakopol a všetky jeho farby spadli na zem. Kto mu ich pomôže pozbierať a vrátiť na správne miesto na palete ? Ten kto nájde všetky farby a zarkičí "Klecksolino!" je víťaz. Nie je to náročné: najprv svetlé farby, žltá a oranžová, potom červená a samozrejme modrá a zelená - Teraz musíš nájsť správne farby, ktoré sú zmiešané na zemi. Môžeš otočiť jednu kartu s farbou. Dokážeš si zapamätať, kde ktorá farba je? Pozorne sleduj, ktoré farby otočili ostatní hráči. Našiel si všetky farby a zoradil ich správne na palete? Rýchlo zakrič "Klecksolino!" a si víťaz.
Odporúčaný vek:
3 roky
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
6,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ach jaj, Maliar pán Klecks zakopol a všetky jeho farby spadli na zem. Kto mu ich pomôže pozbierať a vrátiť na správne miesto na palete ? Ten kto nájde všetky farby a zarkičí "Klecksolino!" je víťaz.

Nie je to náročné: najprv svetlé farby, žltá a oranžová, potom červená a samozrejme modrá a zelená - Teraz musíš nájsť správne farby, ktoré sú zmiešané na zemi. Môžeš otočiť jednu kartu s farbou. Dokážeš si zapamätať, kde ktorá farba je? Pozorne sleduj, ktoré farby otočili ostatní hráči. Našiel si všetky farby a zoradil ich správne na palete? Rýchlo zakrič "Klecksolino!" a si víťaz.

Obsah hry:
  • 33 žetónov farieb
  • 4 palety
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
3+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Carolin Schneider
Rok vydania:
2008
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje