Pravěk
Každý hráč je náčelníkom klanu, ktorý sa snaží prežiť počas doby kamennej. Klany sa snažia zlepšovať svoje lovecké schopnosti a získavať cenné zbrane (luky a oštepy). Ak klan nazhromaždí dostatok jedla, môže sa rozšíriť o nových členov. Klany sa snažia uskutočňovať aj nové objavy, aby mohli používať oheň, ovládať reč, či zlepšiť svoju inteligenciu, aby tým zvýšili svoje šance na prežitie. Inšpiráciou hry Pravěk bola pre autora jeho najúspešnejšia hra Vysoké napätie. Pravěk je jednoduchší a kratší, ale prináša aj nové prvky vo forme kariet znalostí.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
33,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Každý hráč je náčelníkom klanu, ktorý sa snaží prežiť počas doby kamennej. Klany sa snažia zlepšovať svoje lovecké schopnosti a získavať cenné zbrane (luky a oštepy). Ak klan nazhromaždí dostatok jedla, môže sa rozšíriť o nových členov. Klany sa snažia uskutočňovať aj nové objavy, aby mohli používať oheň, ovládať reč, či zlepšiť svoju inteligenciu, aby tým zvýšili svoje šance na prežitie.

Inšpiráciou hry Pravěk bola pre autora jeho najúspešnejšia hra Vysoké napätie. Pravěk je jednoduchší a kratší, ale prináša aj nové prvky vo forme kariet znalostí.

Obsah hry:

6 doštičiek lovísk, 1 doska zásob, 102 členov klanov, 98 žetónov potravy, 36 kariet technológií, 6 štartovných kariet, 8 prehľadových kariet, 12 žetónov „dodávky jedla“, 1 výsledkový aršík, pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Friedemann Friese
Rok vydania:
2012
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje