Predajne iHRYska budú "okienkové" - ZMENA (už ani okienko)

Koronavírus považujeme za ohrozenie nás všetkých. Nemyslíme si, že je čas na paniku. Ale sme presvedčení, že je čas na opatrný prístup, na bezpečnosť, mysliac najmä na najviac ohrozených medzi nami. Preto po zatvorení herní iHRYska zavádzame aj "okienkový" predaj.

Predajne iHRYska nebudú (od piatka 13teho) prístupné. Avšak veľmi radi sa o Vás postaráme cez okienka pri predajni.

Najviac odporúčame vybrať si hry cez eshop (s radosťou Vám pomôžeme cez chat, alebo telefonicky) a nechať si ich poslať. Ak Vám to z nejakého dôvodu nevyhovuje, do predajne si ich prísť iba vyzdvihnúť. Do okienka (niečo ako drive-through, akurát teda walk-through) zahlásite Vašu objednávku a my Vám ju podáme. Ideálnou je platba priamo pri vytváraní objednávky, ak to však možné nie je, na mieste bude k dispozícii terminál (dezinfikovaný) a sme pripravení postarať sa bezpečne aj o hotovosť (výdavky nebudú z nedávno prijatých peňazí).

Samozrejme Vám radi poradíme aj na mieste (len to nebude tak pohodlné a príjemné, ako zvyčajný iHRYskový pobyt), či podáme hru na želanie aj bez vytvárania objednávky.

A náš eshop so zasielaním balíčkov beží nepretržite (ruky si umývame, na balíčky nekašleme :) ).

Sme v podobnej situácii po prvýkrát, tak ako ostatní, ani my si nie sme istí ideálnou reakciou. Kiežby tá naša bola prehnaná (a to nám snáď odpustíte). No chceme ísť príkladom a aj keď je to pre nás boľavé (predajne tvoria zásadnú časť peňazí iHRYska), ste pre nás dôležitejší vy a to, čo je správne.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje