Puzzle Exit - Upírov hrad (759 ks)
Puzzle Exit - Upírov hrad (759 ks) sú jedinečné puzzle skombinované s únikovou hrou, čo sľubuje viac než len pôžitok zo skladania puzzle. Podarí sa vám nájsť východ z bezvýchodiskovej situácie?  Najprv musíte zložiť puzzle. Obrázok, ktorý budete skladať sa však líši od predlohy na krabici vo viacerých detailoch. Skladaním si tak sprístupnite symboly, šifry, zakódované čísla a nápovede, ktoré v predlohe chýbajú. Súčasťou balenia je aj farebná brožúrka s príbehom a konečné riešenie v zalepenej obálke. Ak nebudete vedieť ako ďalej, môžete využiť nápovedu na webových stránkach, ktoré sú tam uvedené.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
12,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Puzzle Exit - Upírov hrad (759 ks) sú jedinečné puzzle skombinované s únikovou hrou, čo sľubuje viac než len pôžitok zo skladania puzzle. Podarí sa vám nájsť východ z bezvýchodiskovej situácie? 

Najprv musíte zložiť puzzle. Obrázok, ktorý budete skladať sa však líši od predlohy na krabici vo viacerých detailoch. Skladaním si tak sprístupnite symboly, šifry, zakódované čísla a nápovede, ktoré v predlohe chýbajú.

Súčasťou balenia je aj farebná brožúrka s príbehom a konečné riešenie v zalepenej obálke. Ak nebudete vedieť ako ďalej, môžete využiť nápovedu na webových stránkach, ktoré sú tam uvedené.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Hodnotenie hry
Terézia Bieliková
25.1.2022
Vizuálne úžasné, kvalita spracovania mizerná. Kúsky puzzle nie sú od seba riadne (alebo vôbec) oddelené, spodná časť je teda roztrhaná, a navyše je puzzle citeľne zaprášené niečím čo vyzerá ako železné piliny
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje