Rumble in the House
Spolužitie v malom dome môže byť zložité a niekedy preto nastanú problémy. A potom začne v dome poriadny rachot! Dokážete sa zbaviť ostatných členov domácnosti skôr ako sa oni zbavia vás? Rumble in the House je jednoduchá hra, v ktorej každý z hráčov ovláda dve náhodne vylosované príšerky. Aké príšerky hráč vlastní je tajné, takže nikto nevie, komu patria ostatné príšerky. Cieľom hry je udržať svoje príšerky čo najdlhšie v dome a zároveň sa snažiť zbaviť ostatných. Hráč na ťahu má dve možnosti - buď posunie jednu príšerku do vedľajšej miestnosti, alebo z miestnosti s viacerými príšerkami jednu eliminuje. Čím neskôr je príšerky eliminovaná, tým získa viac víťazných bodov. Kolo končí, keď v hre zostane posledná príšerka, ktorá získa 10 bodov. Vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov po troch kolách. 
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
14,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Spolužitie v malom dome môže byť zložité a niekedy preto nastanú problémy. A potom začne v dome poriadny rachot! Dokážete sa zbaviť ostatných členov domácnosti skôr ako sa oni zbavia vás?

Rumble in the House je jednoduchá hra, v ktorej každý z hráčov ovláda dve náhodne vylosované príšerky. Aké príšerky hráč vlastní je tajné, takže nikto nevie, komu patria ostatné príšerky. Cieľom hry je udržať svoje príšerky čo najdlhšie v dome a zároveň sa snažiť zbaviť ostatných. Hráč na ťahu má dve možnosti - buď posunie jednu príšerku do vedľajšej miestnosti, alebo z miestnosti s viacerými príšerkami jednu eliminuje. Čím neskôr je príšerky eliminovaná, tým získa viac víťazných bodov. Kolo končí, keď v hre zostane posledná príšerka, ktorá získa 10 bodov. Vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov po troch kolách. 


Obsah hry:
  • 12 obojstranných dielov domu
  • 12 postavičiek a k nim plastové stojančeky
  • 12 žetónov postáv
  • 12 plastových žetónov víťazných bodov
  • 1 počítadlo víťazných bodov
  • pravidlá 
Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Olivier Saffre
Rok vydania:
2011
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje