Rummikub - majstrovstvá Slovenska

Pozývame vás zahrať sa obľúbenú hru Rummikub, súperiť s inými hráčmi a možno vyhrať postup na majstrovstvá sveta! 

Stretneme sa 4.2.2024 v iHRYsku vo VIVO! Bratislava.

Najprv strohé informácie, nižšie si môžete prečítať podrobnejší popis ????

Formát: Tri základné kolá hry Rummikub (usporiadanie čo najbližšie herným štvoriciam), následné finále (podľa počtu výhier, následné kritérium je celkové skóre)

Štartovné: 3€ 

Registrácia: 14:30 - 15:00 (prosíme o nahlásenie sa vopred na rummikub@ihrysko.sk s uvedením mena a veku - ak je pod 18 rokov - a mobilného čísla)

Štart turnaja: 15:00

Hrať sa bude v našej predajni a herni v nákupnom centre VIVO! - nájdete nás pri malej rotunde pod kinom.

Ceny: k radosti a zážitku z hry pridáme herné odmeny pre (nielen) víťazov od vydavateľa hry Piatnik. Víťaz turnaja (podmienkou je občianstvo SR a postačujúci vek) bude mať právo reprezentovať Slovensko na majstrovstvách sveta!

Po koronovej prestávke zvoláva izraelský tvorca hry Rummikub tých najlepších hráčov na majstrovstvá sveta! Za Slovensko chystá výpravu známe vydavateľstvo Piatnik - v minulosti boli slovenskí reprezentanti v trojročných majstrovských cykloch na Sicílii, v Berlíne, v Izraeli. Tentokrát bude hravý sviatok hostiť Poľsko v Gdaňsku na začiatku septembra 2024.

Napriek vážnosti turnaja (predsa len sú to majstrovstvá Slovenska) bola ich atmosféra vždy milá a príjemná, zodpovedajúca mottu hry Rummikub: brings people together.

Hráči budú rozdelení do štvoríc (podľa počtu môžu niektorí skončiť v trojiciach), odohrajú vždy jednu partiu, zaznamenajú víťaza a skóre každého hráča. Takéto kolá budú tri. Následne podľa počtu víťazstiev (sekundárnym určovateľov bude celkové skóre) postúpia 4 hráči do finále, ktoré sa bude hrať na 2 víťazstvá. Medzi základnou časťou a finále bude okrem spoločnej fotky aj obdarovanie vylosovaných účastníkov a špeciálne ceny.

A spomienka na posledné majstrovstvá sveta v Izraeli:

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje