Sada 3x Timeline
Séria Timeline je jednoduchá zábavná hra pre každého milovníka histórie, ako aj zvedavcov, ktorí sa chcú dozvedieť niečo nové. Hráči striedavo prikladajú kartičky do tvoriacej sa časovej osi a snažia sa ich zaradiť na správne miesto. Jednotlivé hry (Klasik, Vynálezy a Udalosti) si môžete zahrať samostatne, ale tiež skombinovať do jednej obrovskej časovej osi. Mohol si Charles Darwin umývať chrup zubnou kefkou? Dala sa prečítať prvá encyklopédia skôr, ako vypukla prvá zlatá horúčka? Kedy sa začala výstavba Veľkého čínskeho múru? Nie je to vôbec jednoduché a história vás občas prekvapí.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Séria Timeline je jednoduchá zábavná hra pre každého milovníka histórie, ako aj zvedavcov, ktorí sa chcú dozvedieť niečo nové. Hráči striedavo prikladajú kartičky do tvoriacej sa časovej osi a snažia sa ich zaradiť na správne miesto.

Jednotlivé hry (Klasik, VynálezyUdalosti) si môžete zahrať samostatne, ale tiež skombinovať do jednej obrovskej časovej osi. Mohol si Charles Darwin umývať chrup zubnou kefkou? Dala sa prečítať prvá encyklopédia skôr, ako vypukla prvá zlatá horúčka? Kedy sa začala výstavba Veľkého čínskeho múru? Nie je to vôbec jednoduché a história vás občas prekvapí.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Frédéric Henry
Rok vydania:
2011
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje