Cardline: Svet zvierat
Cardline: Svet zvierat je krásna spoločenská hra v darčekovom balení - tvarovanej kovovej krabičke. Má veľmi jednoduché pravidlá, peknú grafiku a je vhodná pre deti, najmä hru detí a dospelých spoločne, ale zabavia sa pri nej aj "veľkí". Kto má väčšiu hmotnosť... ježko, alebo prepelica?Hra funguje na rovnakom princípe ako populárne hry Timeline. Hráči v nej majú kartičky so zvieratami a snažia sa odhadnúť, koľko merajú, koľko vážia či koľko rokov sa dožívajú. Zvieratá postupne tvoria rad a pridať ďalšie je čím ďalej náročnejšie. V iHRYsku máme slovenskú verziu so slovenskými názvami zvierat. Veľmi sa nám páči, odporúčame ju :)
Odporúčaný vek:
7 rokov
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
16,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Cardline: Svet zvierat je krásna spoločenská hra v darčekovom balení - tvarovanej kovovej krabičke. Má veľmi jednoduché pravidlá, peknú grafiku a je vhodná pre deti, najmä hru detí a dospelých spoločne, ale zabavia sa pri nej aj "veľkí". Kto má väčšiu hmotnosť... ježko, alebo prepelica?

Hra funguje na rovnakom princípe ako populárne hry Timeline. Hráči v nej majú kartičky so zvieratami a snažia sa odhadnúť, koľko merajú, koľko vážia či koľko rokov sa dožívajú. Zvieratá postupne tvoria rad a pridať ďalšie je čím ďalej náročnejšie.

V iHRYsku máme slovenskú verziu so slovenskými názvami zvierat. Veľmi sa nám páči, odporúčame ju :)

Obsah hry:

110 kariet zvierat

pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2014
Hodnotenie hry
Katarina
15.8.2015
Dnes sme hrali tuto hru v rodinom zlozeni: rodicia + 5 r. dcera + 7 r. dcera a velmi sa nam vsetkym pacila. Ako parameter sme si zvolili velkost a s trochou stastia sa podarilo hned prvu hru vyhrat mladsej dcerke. Oslovila nas velmi pekna grafika a aj fakt, ze sme spoznali viacere nove zivocichy ako aj ich vlastnosti. Velmi prakticke je aj balenie - myslim, ze hra pojde s nami aj na dovolenku ;)
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje