Scrabble Deluxe (EN verzia)
Scrabble Deluxe je jedinečnou podobou tejto klasickej slovnej hry z výborným a praktickým designom, vďaka ktorému vám pri hre nehrozí, že pri neopatrnom pohybe zbúrate už uložené dieliky s písmenami. Hrací plán totiž obsahuje kolíčky, vďaka ktorým každé písmenko drží na svojom mieste. A vďaka praktickému úložnemu priestoru pod hracím plánom, budú všetky komponenty vždy bezpečne uložené. V hre Scrabble sa hráči snažia na hernom pláne vytvárať pomocou písmen slová. Slová musia nadväzovať na tie skôr umiestnené - ako v krížovke. Podľa dĺžky a použitých písmen je slovo bodovo ohodnotené. Niektoré políčka na pláne sú naviac bodovo zvýhodnené. Vyhrává hráč s najvyšším počtom bodov.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
49,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Scrabble Deluxe je jedinečnou podobou tejto klasickej slovnej hry z výborným a praktickým designom, vďaka ktorému vám pri hre nehrozí, že pri neopatrnom pohybe zbúrate už uložené dieliky s písmenami. Hrací plán totiž obsahuje kolíčky, vďaka ktorým každé písmenko drží na svojom mieste. A vďaka praktickému úložnemu priestoru pod hracím plánom, budú všetky komponenty vždy bezpečne uložené.

V hre Scrabble sa hráči snažia na hernom pláne vytvárať pomocou písmen slová. Slová musia nadväzovať na tie skôr umiestnené - ako v krížovke. Podľa dĺžky a použitých písmen je slovo bodovo ohodnotené. Niektoré políčka na pláne sú naviac bodovo zvýhodnené. Vyhrává hráč s najvyšším počtom bodov.

Obsah hry:
  • herný plán s úložným priestorom
  • 4 stojančeky na písmená
  • 100 písmen
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Alfred Mosher Butts
Rok vydania:
1948
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje