Shogun No Katana
Shogun No Katana je krásnou strategickou hrou pre 1-4 hráčov, v ktorej navštívite feudálne Japonsko a kováčske dielne majstrov výroby legendárnych katán! Zvládnete ich náročné remeslo a dokážete vykovať majstrovské diela hodné najmocnejších Daimjó, či dokonca samotného Šogúna? Kombináciou šikovných rozhodnutí roztancujte vašu dielňu v snahe plniť rozličné požiadavky miestneho veľmoža. Voľte múdro, pretože samotné vytváranie katán nie je prechádzka sakurovým sadom. Čím viac mečov naraz vyrábate, tým viac zadaní môžete splniť. Môže sa však stať, že sa v dielni nebudete mať kam pohnúť a nastane chaos, ktorý vás zbrzdí. A konkurencia nikdy nespí! Návštevou paláca, trhu a iných miest postupne získavate zdroje na zlepšenie vašej vyhne a remeselných techník. Pomocou majstrov umení vytvárajte dychvyrážajúce dekorácie vašich katán obdivovaných na dvoroch lokálnych veľmožov. Pomocou košatej rodiny rozohrajte v samotnom šogúnovom paláci hru o vplyv a privilégia, ktoré prináša šogúnova priazeň. Podarí sa vám zvládnuť skrotiť súkolie náročnej výroby smrtiacich katán a politických hier? Bude nakoniec vaše majstrovské dielo zdobiť komnaty mocného šogúna? Hra ponúka aj prepracovaný mód pre jedného hráča.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-180 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
56,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Shogun No Katana je krásnou strategickou hrou pre 1-4 hráčov, v ktorej navštívite feudálne Japonsko a kováčske dielne majstrov výroby legendárnych katán! Zvládnete ich náročné remeslo a dokážete vykovať majstrovské diela hodné najmocnejších Daimjó, či dokonca samotného Šogúna?

Kombináciou šikovných rozhodnutí roztancujte vašu dielňu v snahe plniť rozličné požiadavky miestneho veľmoža. Voľte múdro, pretože samotné vytváranie katán nie je prechádzka sakurovým sadom. Čím viac mečov naraz vyrábate, tým viac zadaní môžete splniť. Môže sa však stať, že sa v dielni nebudete mať kam pohnúť a nastane chaos, ktorý vás zbrzdí. A konkurencia nikdy nespí!

Návštevou paláca, trhu a iných miest postupne získavate zdroje na zlepšenie vašej vyhne a remeselných techník. Pomocou majstrov umení vytvárajte dychvyrážajúce dekorácie vašich katán obdivovaných na dvoroch lokálnych veľmožov. Pomocou košatej rodiny rozohrajte v samotnom šogúnovom paláci hru o vplyv a privilégia, ktoré prináša šogúnova priazeň.

Podarí sa vám zvládnuť skrotiť súkolie náročnej výroby smrtiacich katán a politických hier? Bude nakoniec vaše majstrovské dielo zdobiť komnaty mocného šogúna?

Hra ponúka aj prepracovaný mód pre jedného hráča.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-180 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
P.S. Martensen, Federico Randazzo
Rok vydania:
2022
Podobné hry
12+
60-90’
1-4
objednáme pre vás
45,99 €
objednáme pre vás
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje