Truhlaříci s.r.o
Vitajte v najproduktívnejšom odvetví domácej výroby, ktoré je hotovým potešením nášho Lesa! Pretvorte neopracované kusy dreva na nábytok, hudobné nástroje a iné domáce zariadenie, ktorého krása sa v každom ohľade vyrovná jeho praktickosti. Majú vôbec čarovné vlastnosti dreva nejaké hranice? Je možné ho vyrezať do akýchkoľvek tvarov a jeho skladaním a lepením získať ľubovoľnú hrúbku. Na dotyk je príjemné, poteší váš zrak a jeho vôňa bez debaty zaujme aj váš nos. Máte ho jednoducho po ruke na výmenu aj predaj a dokonca si môžete pestovať svoju vlastnú zásobu. Aké šťastie, že môžeme pracovať s tak všestrane použiteľným materiálom! A aké šťastoe, že žijeme v zemi, kde je naša snaha odmenená. Zatiaľčo vaša remeselná zručnosť ďalej porastie, budete si môcť vylepšiť svoju dielňu, získavať nové náradie a zaistiť si pomoc ostatných. S pracovitosťou, trpezlivosťou a zmyslom pre detail bude váš podnik rásť a prosperovať. Z vašich početných výtvorov sa budú tešiť nadšení zákazníci a vaša povesť bude tak silná a pevná ako ten najrozložitejší strom v Lese. V hre Truhlaříci s.r.o sa hráči budú striedať v ťahoch, v ktorých si budú voliť vždy jednu zo siedmych dostupných akcií, ktorých sila je tým väčšia, čím dlhšie zostávajú nevyužité. Tieto hlavné akcie je možné v spojení s ďalšími schopnosťami dielní použiť na získanie a úpravu kociek predstavujúcich drevo, ktoré sa dá rezať, lepiť, nakupovať, alebo v podobe stromov dokonca aj pestovať. Špecifické kombinácie kociek a žetónov potom slúžia na plnenie objednávok, ktoré hráčom nakoniec prinesú víťazné body.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
49,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vitajte v najproduktívnejšom odvetví domácej výroby, ktoré je hotovým potešením nášho Lesa! Pretvorte neopracované kusy dreva na nábytok, hudobné nástroje a iné domáce zariadenie, ktorého krása sa v každom ohľade vyrovná jeho praktickosti.

Majú vôbec čarovné vlastnosti dreva nejaké hranice? Je možné ho vyrezať do akýchkoľvek tvarov a jeho skladaním a lepením získať ľubovoľnú hrúbku. Na dotyk je príjemné, poteší váš zrak a jeho vôňa bez debaty zaujme aj váš nos. Máte ho jednoducho po ruke na výmenu aj predaj a dokonca si môžete pestovať svoju vlastnú zásobu. Aké šťastie, že môžeme pracovať s tak všestrane použiteľným materiálom!

A aké šťastoe, že žijeme v zemi, kde je naša snaha odmenená. Zatiaľčo vaša remeselná zručnosť ďalej porastie, budete si môcť vylepšiť svoju dielňu, získavať nové náradie a zaistiť si pomoc ostatných. S pracovitosťou, trpezlivosťou a zmyslom pre detail bude váš podnik rásť a prosperovať. Z vašich početných výtvorov sa budú tešiť nadšení zákazníci a vaša povesť bude tak silná a pevná ako ten najrozložitejší strom v Lese.

V hre Truhlaříci s.r.o sa hráči budú striedať v ťahoch, v ktorých si budú voliť vždy jednu zo siedmych dostupných akcií, ktorých sila je tým väčšia, čím dlhšie zostávajú nevyužité. Tieto hlavné akcie je možné v spojení s ďalšími schopnosťami dielní použiť na získanie a úpravu kociek predstavujúcich drevo, ktoré sa dá rezať, lepiť, nakupovať, alebo v podobe stromov dokonca aj pestovať. Špecifické kombinácie kociek a žetónov potom slúžia na plnenie objednávok, ktoré hráčom nakoniec prinesú víťazné body.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Vladimír Suchý
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje