Teotihuacan: City of Gods
Teotihuacan: City of Gods je euro hra od autora populárnej hry Tzolk´in a aj v tejto hre sa ocitneme v starovekej predkolumbovskej južnej Amerike, v ríši Inkov. Hráči v priebehu hry získavajú suroviny, vylepšujú infraštruktúru a spoločne budujú pyramídu. Všetky mechanizmy sú navzájom prepojené a skoro všetko čo v hre robíte vám generuje body. Je len na vás, akú stratégiu zvolíte a či z nej dokážete získať viac bodov ako protihráči.  Teotihuacan: City of Gods je workerplacement hra a teda budete používať na vykonávanie akcií svojich pracovníkov, ktorých sila však bude v každom kole narastať. Vo svojom ťahu pohybujete svojimi workermi po modulárnom hernom pláne a vždy si vyberáte z dvoch oblastí, kam ich môžete umiestniť. Jedna oblasť ponúka nejakú akciu a zároveň vylepšenie workera, druhá ponúka silný bonus, no bez možnosti vylepšenia.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
49,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Teotihuacan: City of Gods je euro hra od autora populárnej hry Tzolk´in a aj v tejto hre sa ocitneme v starovekej predkolumbovskej južnej Amerike, v ríši Inkov. Hráči v priebehu hry získavajú suroviny, vylepšujú infraštruktúru a spoločne budujú pyramídu. Všetky mechanizmy sú navzájom prepojené a skoro všetko čo v hre robíte vám generuje body. Je len na vás, akú stratégiu zvolíte a či z nej dokážete získať viac bodov ako protihráči. 

Teotihuacan: City of Gods je workerplacement hra a teda budete používať na vykonávanie akcií svojich pracovníkov, ktorých sila však bude v každom kole narastať. Vo svojom ťahu pohybujete svojimi workermi po modulárnom hernom pláne a vždy si vyberáte z dvoch oblastí, kam ich môžete umiestniť. Jedna oblasť ponúka nejakú akciu a zároveň vylepšenie workera, druhá ponúka silný bonus, no bez možnosti vylepšenia.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Daniele Tascini
Rok vydania:
2018
Herné rozšírenia
Teotihuacan: Shadow of Xitle
momentálne nedostupné
13,99 €
Teotihuacan: Late Preclassic Period
objednáme pre vás
29,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje