Slovensko - otázky a odpovede
Vo vedomostnej hre Slovensko - otázky a odpovede nájdete 2400 otázok týkajúcich sa Slovenska a jeho obyvateľov. Otázky sú rozdelené do šiestich okruhov: história, kultúra, príroda/technika/veda, geografia, šport a rôzne. Počas hry si hráči nielen užijú kopu zábavy, ale dozvedia sa aj mnoho zaujímavých informácií. K víťazstvu je okrem znalostí potrebná aj trocha šťastia. Pri vývoji hry bol najväčší dôraz kladený na tvorbu otázok. Nájdete medzi nimi ľahké aj ťažké otázky koncipované tak, aby vždy tvorili prierez jednotlivých oblastí. Otázky boli tvorené tak, aby hráčov nielen poučili, ale priniesli aj zábavu a zaujímavosti.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
22,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vo vedomostnej hre Slovensko - otázky a odpovede nájdete 2400 otázok týkajúcich sa Slovenska a jeho obyvateľov. Otázky sú rozdelené do šiestich okruhov: história, kultúra, príroda/technika/veda, geografia, šport a rôzne. Počas hry si hráči nielen užijú kopu zábavy, ale dozvedia sa aj mnoho zaujímavých informácií. K víťazstvu je okrem znalostí potrebná aj trocha šťastia.

Pri vývoji hry bol najväčší dôraz kladený na tvorbu otázok. Nájdete medzi nimi ľahké aj ťažké otázky koncipované tak, aby vždy tvorili prierez jednotlivých oblastí. Otázky boli tvorené tak, aby hráčov nielen poučili, ale priniesli aj zábavu a zaujímavosti.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2007
Hodnotenie hry
Daniela
10.3.2017
Výborná vedomostná hra. Niekedy sú otázky síce veľmi náročné, no na druhej strane je tam aj veľmi veľa ľahkých, takže je to vyrovnané.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje