Smallworld - Be Not Afraid...
Vo vždy primalej zemi Smallworldu narazíte na mnoho rôznych a často desivých obyvateľov. Nesmiete sa ich však báť, iba tak ich porazíte! Nové rozšírenie hry Smallworld obsahuje 5 nových rás (neľútostní barbari, podivní homunkulovia, lietajúce víly, zlí škriatkovia a chamtiví trpaslíci). Naviac v ňom nájdete 5 nových špeciálnych schopností. Ako veľmi užitočný bonus je v balení aj plastový zásobník, do ktorého sa zmestia žetóny všetkých troch doteraz vydaných malých rozšírení (Cursed, Grand Dames, Be Not Afraid, naviac údajne aj Necromancer Island (okrem žetónov ostrova) a prípadne The Leaders).
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
17,99 €
Momentálne nedostupné
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Vo vždy primalej zemi Smallworldu narazíte na mnoho rôznych a často desivých obyvateľov. Nesmiete sa ich však báť, iba tak ich porazíte!

Nové rozšírenie hry Smallworld obsahuje 5 nových rás (neľútostní barbari, podivní homunkulovia, lietajúce víly, zlí škriatkovia a chamtiví trpaslíci). Naviac v ňom nájdete 5 nových špeciálnych schopností.

Ako veľmi užitočný bonus je v balení aj plastový zásobník, do ktorého sa zmestia žetóny všetkých troch doteraz vydaných malých rozšírení (Cursed, Grand Dames, Be Not Afraid, naviac údajne aj Necromancer Island (okrem žetónov ostrova) a prípadne The Leaders).

Obsah hry:

5 nových rás, 5 nových špeciálnych schopností, 1 náhradná vlajka rasy, 1 náhradný žetón špeciálnej schopnosti, plastový zásobník na žetóny, pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Autor:
Philippe Keyaerts
Rok vydania:
2010
Podobné hry
Momentálne nedostupné
7,99 €
Momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje