Space Cadets
Space Cadets je kooperatívna hra a je to vlastne niekoľko hier v jednej, ktoré všetci hráči hrajú súčasne. Hráči tvoria posádku vesmírnej lode, ktorá letí vesmírom a čelí rôznym hrozbám. Každý hráč má na starosti jednu sekciu lode a tomu zodpovedá aj činnosť, ktorú počas hry vykonáva. Kapitán rozhoduje o udelení poškodenia, získává pre loď výhody v podobe technologických kariet a je vždy rozhodujúcim faktorom v prípade nejasností. Taký strelec musí byť zručný, pretože najskôr musí nabiť zbrane (zložiť puzzle) a potom pri strelbe sa snaží diskom trafiť (cvrnkací systém)  do oblasti s čo najväčším zásahom. Operátor senzorov sa snaží lokalizovať nepriateľlov - podľa hmatu vyloviť z vrecúška tvar, ktorý si predtým vylosuje. Inžinier systémom a la domino zabezpečuje dostatok energie pre všetky systémy a tak podobne. A čo je na tom najhoršie? Že na toto všetko majú hráči všetci spolu len 30 sekúnd! Na stránkach vydavateľa je na stiahnutie aj scénár, kde proti sebe stoja dve posádky, teda až 12 hráčov! Na túto variantu sú ale potrebné dve krabice tejto hry.  A tu si môžete pozrieť video tutoriály k jednotlivým funkciám členov posádky: http://strongholdgames.com/spacecadets/
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
49,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Space Cadets je kooperatívna hra a je to vlastne niekoľko hier v jednej, ktoré všetci hráči hrajú súčasne. Hráči tvoria posádku vesmírnej lode, ktorá letí vesmírom a čelí rôznym hrozbám. Každý hráč má na starosti jednu sekciu lode a tomu zodpovedá aj činnosť, ktorú počas hry vykonáva. Kapitán rozhoduje o udelení poškodenia, získává pre loď výhody v podobe technologických kariet a je vždy rozhodujúcim faktorom v prípade nejasností. Taký strelec musí byť zručný, pretože najskôr musí nabiť zbrane (zložiť puzzle) a potom pri strelbe sa snaží diskom trafiť (cvrnkací systém)  do oblasti s čo najväčším zásahom. Operátor senzorov sa snaží lokalizovať nepriateľlov - podľa hmatu vyloviť z vrecúška tvar, ktorý si predtým vylosuje. Inžinier systémom a la domino zabezpečuje dostatok energie pre všetky systémy a tak podobne. A čo je na tom najhoršie? Že na toto všetko majú hráči všetci spolu len 30 sekúnd!

Na stránkach vydavateľa je na stiahnutie aj scénár, kde proti sebe stoja dve posádky, teda až 12 hráčov! Na túto variantu sú ale potrebné dve krabice tejto hry.

 A tu si môžete pozrieť video tutoriály k jednotlivým funkciám členov posádky: http://strongholdgames.com/spacecadets/

Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Brian Engelstein, Geoff Engelstein, Sydney Engelst
Rok vydania:
2012
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje