Spy Connection
Pre každého špióna je dôležité mať sieť spolupracovníkov a vedieť sa posunúť do správneho mesta, aby ste splnili misiu. Máte ale iba obmedzené kapacity a musíte sa rozhodovať, čo je pre vás priorita. V hre Spy connection sa stávate veliteľom tajnej služby a snažíte sa splniť určité misie. Ide o náročnejšiu rodinnú hru pre 2-4 hráčov. Cieľom hry je splniť 7 misií. Postupne budujete svoju sieť agentov, navštevujete rôzne mestá a vďaka tomu plníte misie. Vo svojom ťahu si buď vyberiete novú kartu misie, ktorú chcete splniť, pripojíte ďalšie mesto k svojej sieti, alebo posuniete svojho špióna na mape Európy, aby ste splnili misie. Niekedy zistíte, že máte málo agentov a musíte ich stiahnuť inam, aby ste pokračovali. Nesmiete však žiadneho agenta nechať osamoteného!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pre každého špióna je dôležité mať sieť spolupracovníkov a vedieť sa posunúť do správneho mesta, aby ste splnili misiu. Máte ale iba obmedzené kapacity a musíte sa rozhodovať, čo je pre vás priorita. V hre Spy connection sa stávate veliteľom tajnej služby a snažíte sa splniť určité misie. Ide o náročnejšiu rodinnú hru pre 2-4 hráčov.

Cieľom hry je splniť 7 misií. Postupne budujete svoju sieť agentov, navštevujete rôzne mestá a vďaka tomu plníte misie. Vo svojom ťahu si buď vyberiete novú kartu misie, ktorú chcete splniť, pripojíte ďalšie mesto k svojej sieti, alebo posuniete svojho špióna na mape Európy, aby ste splnili misie. Niekedy zistíte, že máte málo agentov a musíte ich stiahnuť inam, aby ste pokračovali. Nesmiete však žiadneho agenta nechať osamoteného!

Obsah hry:

obojstranný herný plán
4 špióni
60 žetónov agentov
47 kariet misií
návod

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Brett J. Gilbert, Matthew Dunstan
Rok vydania:
2021
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje