Star Trek: Conflick in the Neutral Zone
V šprngacej hre Star Trek: Conflick in the Neutral Zone hráči šprngajú diskami, ktoré reprezentujú rôzne vesmírne lode zo sveta Star Trek. Cieľom je zbierať suroviny alebo útočiť na ostatné lode. Nazbierané suroviny (energia a body príkazu) je potrebné priniesť k príslušným planétam. Pri útoku musíte zasa vystrčiť súperovu loď z  planéty alebo z hracej plochy. Úspešný útok prinesie hráčovi bod príkazu. Útočenie nie je vždy také jednoduché, pretože cestu vám môžu blokovať asteroidy, ktoré tam umiestnia hráči, aby ich ochránili. V priebehu hry si viete svoju flotilu posilniť a to nakúpením ďalších vesmírnych lodí. Hra končí v okamihu, keď niektorý z hráčov získa 10 bodov príkazu a stane sa tak víťazom.    
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
34,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V šprngacej hre Star Trek: Conflick in the Neutral Zone hráči šprngajú diskami, ktoré reprezentujú rôzne vesmírne lode zo sveta Star Trek. Cieľom je zbierať suroviny alebo útočiť na ostatné lode.

Nazbierané suroviny (energia a body príkazu) je potrebné priniesť k príslušným planétam. Pri útoku musíte zasa vystrčiť súperovu loď z  planéty alebo z hracej plochy. Úspešný útok prinesie hráčovi bod príkazu. Útočenie nie je vždy také jednoduché, pretože cestu vám môžu blokovať asteroidy, ktoré tam umiestnia hráči, aby ich ochránili.

V priebehu hry si viete svoju flotilu posilniť a to nakúpením ďalších vesmírnych lodí. Hra končí v okamihu, keď niektorý z hráčov získa 10 bodov príkazu a stane sa tak víťazom.

 

 

Obsah hry:

hrací plán, 26 diskov lodí rôznych tvarov a farieb, 26 kariet, žetóny, kocky asteroidov, pravidlá

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Mike Elliott
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje